Anglijos lygos taurės pusfinalyje – Mančesterio komandų akistata

Anglijos lygos taurėje trečiadienį vakare buvo sužaistos paskutinės trejos ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo visi keturi pusfinalio dalyviai.

Čempionų titulą ginanti "Manchester City" išvykoje įveikė "Oxford Utd" komandą. Joao Cancelo ir du Raheemo Sterlingo įvarčiai lėmė "miestiečių" pergalę rezultatu 3:1.

Taip pat į pusfinalį prasibrovė "Manchester United" ekipa, kuri, nepaisant blankaus pasirodymo pirmajame kėlinyje, džiaugėsi pergale rezultatu 3:0.

"Colchester" komandą nubaudė Marcusas Rashfordas ir Anthony Martialis. Dar vienas įvartis krito pasižymėjus pačiam varžovui.

Paskutinės rungtynėse tarp Liverpulio "Everton" ir "Leicester" baigėsi pastarųjų triumfu po 11 m. baudinių serijos.

Bilietą į pusfinalį taip pat turi "Aston Villa" komanda.

"Oxford Utd" 1 - 3 "Man City"
22' [0 - 1] J. Cancelo
46' [1 - 1] M. Taylor
50' [1 - 2] R. Sterling
70' [1 - 3] R. Sterling

"Man Utd" 3 - 0 "Colchester"
51' [1 - 0] M. Rashford
56' [2 - 0] R. Jackson (į savus vartus)
61' [3 - 0] A. Martial

"Everton" 2 - 2 "Leicester"
(11 m. baudinių serija: 2-4)
26' [0 - 1] J. Maddison
29' [0 - 2] J. Evans
70' [1 - 2] T. Davies
90+1' [2 - 2] L. Baines

Iškart po rungtynių buvo traukiami pusfinalio burtai, kurie į vieną porą suvedė abu Mančesterio klubus. "Man Utd" dėl kelialapio į turnyro finalą kovos su "Man City".

Kitame pusfinalyje susikaus "Leicester" su "Aston Villa". Pirmieji pusfinalio mačai vyks sausio 7-8 dienomis, atsakomosios rungtynės – to pačio mėnesio 28-29 d.