Anglijos pirmenybėse "Aston Villa" įveikė "Blackburn" © Eurofootball.lt
Triuškinamą pergalę atkeltose Anglijos "Premier" lygos rungtynėse trečiadienį iškovojo Birmingemo "Aston Villa", svečiuose net 4-0 sutriuškinusi savų žiūrovų akivaizdoje paprastai sunkiai palaužiamą "Blackburn" vienuolikę.

"%c00056" 0 - 4 Birmingemo "%c00049"
29' [0 - 1] John Carew
53' [0 - 2] Gareth Barry (iš 11 m. baudinio)
81' [0 - 3] Ashley Young
89' [0 - 4] Marlon Harewood

52' iš aikštės pašalintas Ryan Nelsen ("Blackburn")

Šeimininkai sėkmingai pradėjo rungtynes ir Birmingemo ekipos vartininkui Scottui Carsonui pirmosiomis minutėmis net triskart teko atremti pavojingus jų smūgius, tačiau 29 minutę viskas apsivertė aukštyn kojom - po A.Youngo baudos smūgio sau įprastu stiliumi galva įvartį pelnė J.Carew.

Per likusį kėlinio laiką svečiai buvo kiek aktyvesni, bet rezultatas nepasikeitė.

Tuoj po didžiosios pertraukos "Blackburn" turėjo šansą atstatyti pusiausvyrą, tačiau puolėjo Benni McCarthy iš eigos smūgiuotas kamuolys atsimušė į gynėją.

Bene lemiamas mačo įvykis nutiko 52-ąją minutę - gynėjas R.Nelsenas baudos aikštelėje tempė Gabrielį Agbonlahorą už marškinėlių ir, nors sprendimas skirti 11 metrų baudinį buvo akivaizdus, arbitro parodyta raudona kortelė sukėlė nemažai abejonių.

Realizuoti standartinę situaciją ėmėsi G.Barry ir nesuklydo - vartininkas Bradas Friedelis buvo bejėgis atremti tikslų anglo smūgį.

Likę mažumoje ir atsilikdami 0-2 šeimininkai metėsi į ataką, tačiau rasti spragų varžovų gynyboje jiems sekėsi sunkiai. Tuo tarpu "Aston Villa" per paskutiniąsias 10 minučių įmušė dar du įvarčius ir iškovojo triuškinančią pergalę - iš pradžių pasižymėjo A.Youngas, o paskutinėmis mačo minutėmis ketvirtąjį įvartį po to, kai vartininkas atrėmė J.Carew smūgį, pelnė Marlonas Harewoodas.