Anglijos Premier lygoje © Eurofootball.lt
"%c00052" - "%c00042" 0-1
38' %p01976 (0-1)

"Tottenham" klubui jau 17 metų iš eilės savo stadione nepavyksta nugalėti "Chelsea". Šiose rungtynėse nieko nepasikeitė.
J.F. Hasselbainkas įmušė labai paprastą įvartį - saugas Damienas Duffas (%p01990) skersavo žemai iš kairės, o puolėjas pakišo koją ir įspyrė kamuolį į tinklą. Kiek vėliau "Tottenham" smūgiuotas kamuolys baudos aikštelėje pataikė į Johno Terry (%p01985) ranką, tačiau teisėjas 11m. baudinio neskyrė.
Po šios pergalės "Chelsea" sumažino atsilikimą nuo lyderio "Arsenal" iki 4 taškų, tačiau pastarieji yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

"%c00046" - "%c00051" 4-2
5' %p02397 (1-0)
12' %p02122 (1-1)
21' %p02395 (2-1)
52', 90' %p02396 (3-1), (4-1)
81' %p02131 (3-2)

"Newcastle" šiose rungtynėse laiko veltui negaišo - jau 5-ąją minutę pasižymėjo C.Bellamis. Tačiau po 7-ių minučių "Everton" išlygino rezultatą pasižymėjus T.Gravesenui. 21-ąją minutę po K.Dyerio smūgio galva "Newcastle" vėl įšsiveržė į priekį. 52-ąją minutę veteranas A.Sheareris padidino persvarą, ir nors "Everton" rezultatą sušvelnino, tas pats A.Sheareris besibaigiant rungtynėms įtvirtino šeimininkų pergalę.
"Newcastle'ui" ši pergalė buvo labai svarbi. Jie išsaugojo viltis kovoti dėl ketvirtosios vietos, kuri leidžia kitamet žaisti Čempionų lygoje.

"%c00044" - "%c00048" 0-0

"Birmingham" klubas, siekiantis kitamet žaisti Čempionų lygoje, šiandien prarado du svarbius taškus. Lygiosios prieš vidutiniokę "Fulham" komandą komplikavo jų šansus kovoje dėl 4-osios vietos. "Fulham" liko 10-ti.

"%c00060" - "%c00047" 1-4
25' %p02277 (0-1)
58' %p02263 (0-2)
72' %p02046 (1-2)
89', 90' %p02276 (1-3), (1-4)

Visiški pirmenybių autsaideriai šiandien buvo sutriuškinti savo žiurovų akivaizdoje. 25-ąją bei 58-ąją minutę įmušti įvarčiai nulėmė rungtynių baigtį. Nors šeimininkams ir pavyko rezultatą sušvelninti, tačiau du K.Phillipso įvarčiai pačioje rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę. Ypač gražus buvo antrasis įvartis - puolėjas, puikiai apėjęs kelis gynėjus, įmušė likus vos kelioms akimirkoms iki finalinio švilpuko.
"Southampton" ši pergalė padėjo įsitvirtinti lentelės viduryje, o tuo tarpu "Wolves" lieka pagrindiniai pretendentai iškritimui į žemesnę lygą.

"%c00053" - "%c00050" 2-0
10' %p02140 į savo vartus (1-0)
51' %p02329 (2-0)

"Bolton" žaidėjai patys susikomplikavo rungtynes kai 10-ąją rungtynių minutę bandydamas išmušti G.Mendietos pakeltą kampinį gynėjas K.Nolanas sugebėjo įsimušti įvartį į savo vartus. Kitas įvartis krito antrame kėlinyje. "Bolton" gynyba sugebėjo atmušti G.Mendietos smūgį, tačiau J.Greeningas išnaudojo savo šansą ir padidino persvarą.
Abi komandos kol kas kapanojasi lentelės viduryje. "Middlesbrough" - 11-ti, o "Bolton" - 13-ti.

Šiandien dar turėjo žaisti "%c00041" ir "%c00057", tačiau "Arsenal" kovoja FA taurės pusfinalyje, todėl rungtynės buvo atidėtos.