Anglijos "Premier" lygos sekmadienio rungtynių apžvalga © Eurofootball.lt
Pateikiame jums sekmadienio rungtynių apžvalgą:

"%c00059" - "%c00057" 1 - 2

9' %p02355 (0 - 1)
50' %p02365 (0 - 2)
83' %p02178 iš 11m. baudinio (1 - 2)

"Leeds" klubo viltys likti aukščiausioje Anglijos Premier lygoje stipriai susvyravo, kai jie namie nusileido "Portsmouth" komandai. Jau 9-ąją minutę A.Yakubu visiškai laisvas smūgiu galva išvedė svečius į priekį. Kėlinio pabaigoje "Leeds" pradėjo spausti varžovus, bet įvarčio įmušti nepavyko. Antrasis kėlinys prasidėjo šaltu dušu "Leeds" gerbėjams. Praėjus vos penkioms minutėms nuo jo pradžios %p02182 blokavo A.Yakubu smūgį, tačiau kiti gynėjai nesugebėjo apsiginti ir “Portsmouth” dar labiau atitolsta nuo priešininkų. 83-ią minutę Harte'as įmušęs 11m. baudinį sušvelnina rezultatą, tačiau tai nepakeičia rungtynių baigties ir “Leeds” pralaimi.

"%c00048" - "%c00060" 2 - 2

6' %p02052 (0 - 1)
34' %p02237 (1 - 1)
41' %p02245 (2 - 1)
75' Carl Cort (2 - 2)

Septintą vietą užimantis „Birmingham” klubas, nesugebėjo įveikti autsaiderių. “Wolverhampton Wanderers” po pirmojo įvarčio jau 6-tą minutę persvarą išlaikė didžiąją dalį pirmojo kėlinio, tačiau “Birmingham” per likusį kėlinio laiką sugebėjo išsiveržti į priekį 2:1. Antrąjam kėliniui einant į pabaigą Cortas 75-tą minutę įmušė įvartį ir taip išplėšė lygiasias.

"%c00046" - "%c00042" 2 - 1

5' %p01989 (0 - 1)
44' %p02404 (1 - 1)
50' %p02396 (2 - 1)

Penktą minutę išsiveržę į priekį 2-ą vietą turnyrinėje lentelėje užimantys “Chelsea” futbolininkai žaidė galingai ir atrodė, kad priešininkai neturi jokių šansų, tačiau “Newcastle United” griausmingai sužaidę pirmo kėlinio pabaigą išlygino rezultatą. Antro kėlinio pradžioje iš toli smūgiavo Sheareris, kurio smūgis pasiekė tikslą ir “Newcastle United” išsiveržė į priekį. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:1, “Newcastle United” susilygino taškais su “Liverpool” ir dabar dalinasi 4-tą vietą.

“%c00052” - “%c00041” 2 - 2

3' %p01553 (0 - 1)
35' %p01550 (0 - 2)
62' %p02207 (1 - 2)
90' %p02210 pen (2 - 2)

Vis dar be pralaimėjimų žengiantiems „Arsenal“ futbolininkams šiandien pergalės švęsti neteko. Griausmingai pradėję Anglijos lyderiai jau 3-ą minutę išsiveržė į priekį. Ir toliau neatsipalaidavę jau 35-ą minutę persvarą padidino iki 2-ų įvarčių, tačiau antrajame kėlinyje po sėkmingos „Tottenham” atakos Redknappas sušvelnina rezultatą iki 2-1. Gavęs šansą išlyginti rezultatą 90-ą minutę 11m. baudiniu Robis Keane’as neklydo ir 15-oje vietoje esantis „Tottenham” klubas išplešė lygiąsias prieš favoritų klubą.