Anglij os futbolo čempionate šiandien bus žaidžiamos šešerios rungtynės. Visų jų pradžia - 17:00 Lietuvos laiku. Pažvelgsime į turnyrinės lentelės padėtį ir susitikimų svarbą.

"%c00051" - "%c00056"
(0:0 Po pirmo kėlinio)

Dviejų turnyrinės lentelės vidutiniokių rungtynės didelės reikšmės neturi. "Everton" klubas, esantis 13-oje vietoje nuo 12-os vietos atsilieka jau penkiais taškais, tad realaus šanso pakilti beveik neturi. "Blackburn" pergalė padėtų galutinai įsitvirtinti lentelės viduryje apsisaugant nuo iškritimo į žemesnę lygą.

"%c00044" - "%c00043"
(1:0 po pirmo kėlinio)

"Charlton" futbolininkai norėdami išsaugoti bent menkus šansus kovoti dėl 4-osios vietos, bei teisės kitamet žaisti Čempionų lygoje šiandien privalo laimėti. Nors kol kas jie yra vos septintoje vietoje, nuo išsvajotosios ketvirtosios juos skiria vos 2 taškai. "Fulham" komanda esanti pačiame turnyrinės lentelės centre - 10-oje vietoje šių rungtynių sureikšminti neturėtų. Visgi pralaimėdami jie galėtų prarasti kelias pozicijas turnyrinėje lentelėje.

"%c00058" - "%c00054"
(0:1 po pirmo kėlinio)

Labai svarbios rungtynės abiems komandoms. "Leicester" kol kas yra priešpaskutinėje vietoje ir jiems pergalė šiandien būtina. Jeigu "Leicester" pralaimėtų jiems kovoti dėl išlikimo lygoje būtų labai sunku. "Manchester City" padėtis kiek geresnė. Jie yra 17-oje vietoje, kuri dar garantuoja išlikimą. Tai jiems ramaus gyvenimo negarantuoja, mat skirtumas tarp šių dviejų komandų yra vos 2 taškai. Pergalės atveju "Leicester" kiltų aukštyn, o "Man City" padėtis komplikuotusi.

"%c00040" - "%c00045"
(0:0 po pirmo kėlinio)

Taipogi svarbios rungtynės. "Old Trafford" stadionas buvo kruopščiai tikrinamas prieš šias rungtynes. "Liverpool" šiandien privalo laimėti šias sunkias varžybas. Nors jie ir yra ketvirtoje vietoje, "Newcastle" komanda turi tiek pat taškų, ir dar yra sužaidusi rungtynėmis mažiau. "Man Utd" dar turi šansų pakovoti dėl antrosios vietos. Nors "Chelsea" persvara ir yra 6 taškai, bet raudonieji velniai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

"%c00053" - "%c00049"
(1:1 po pirmo kėlinio)

"Aston Villa" dar viena komanda, kuriai reikia pergalės norint kovoti dėl 4-os vietos. Jie nuo jos atsilieka vos 1 tašku, bet yra tik 6-oje vietoje. "Middlesbrought" taip pat turi potiencialo kovoti. Iš dabar esamos 11-os vietos jie pergalės atveju ir palankiai susiklosčius kitoms rungtynėms galėtų pakilti net į 7-ąją.

"%c00047" - "%c00050"
(1:0 po pirmo kėlinio)

Abiems komandos pralaimėjimas nebūtų tragedija. Vistik nors jos ir yra lentelės viduryje, pralaimėjimo atveju galėtų prarasti kelias pozicijas, tačiau iki pavojingos zonos, kuri garantuoja iškritimą į žemesnę lygą jos jau vargiai benukris. Žinant, kad abi komandos dalyvauja tik šiose varžybose, galime manyti, kad jos kovos iš visų jėgų.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos