Anglijos prieš Islandiją rungtynės Tautų lygoje gali būti žaidžiamos Albanijoje © pexels

Tautų lygos rungtynės tarp Anglijos ir Islandijos gali būti perkeltas iš Vemblio (Jungtinėje Karalystėje) į Albaniją dėl susirūpinimo „Covid-19“ pandemija. Islandija artėjantį sekmadienį turėtų žaisti Danijoje, o Jungtinės Karalystės vyriausybė ką tik uždraudė bet kokias keliones iš Danijos į Jungtinę Karalystę dėl naujos koronaviruso bangos, ir pradėjusio darytis pandemijos židinio Danijoje.

Pasak lažybų bendrovių, tai turi būti įnirtingos, įdomios, ir itin didelio žiūrovų ir fanų dėmesio susilauksiančios rungtynės, bet Tautų lyga praneša, kad dėl pandemijos, ir jos keliamų grėsmių, bei šalių veiksmų uždarant savo sienas, Anglijos rungtynės su Islandija Tautų lygoje gali būti žaidžiamos Albanijoje.

Islandija sekmadienį Kopenhagoje turėtų žaisti su Danija, o lapkričio 18 d., Trečiadienį, Vemblyje turėjo susitikti su Anglija. Svarbu paminėti tai, kad Vemblio stadionas yra futbolo ir regbio stadionas bei viešų renginių arena Wembley parke, Londone, Anglijoje. Stadionas pastatytas vietoje seno ir nugriauto Wembley stadiono, kuris savo laiku buvo vienas žinomiausių stadionų pasaulyje. Wembley yra šalies nacionalinis stadionas, talpinantis daugiau nei 100 tūkstančių žiūrovų ir yra antras pagal dydį futbolo stadionas Europoje. Stadione įprastai tarptautines namų varžybas žaidžia Anglijos vyrų futbolo rinktinė. Stadione vyksta FA Taurės pusfinaliai ir finalas. Stadionas priklauso Futbolo Asociacijai, kuri yra atsakinga už Anglijos futbolą.

Tačiau Jungtinės Karalystės vyriausybė uždraudė keliauti iš Danijos dėl susirūpinimo dėl pandemijos židinio kuris galėtų atkeliauti iš Danijos. Tai reiškia, kad jei Islandija sekmadienį žais Danijoje, jiems nebus leista keliauti į Jungtinę Karalystę. Kalbant apie Danijos pandemijos situaciją - daugiau nei ketvirtis milijono danų praėjusį penktadienį izoliuojasi į šiauriniame šalies regione, kuriame dėl mutavusios koronaviruso rūšies užikrėtė dėl kailio auginamos audinės, to pasekoje užkrėsdamos ir regiono gyventojus, ypač tuos, kurie dirba audinių ūkiuose, tad siekiant išvengti viruso židinio plitimo buvo liepta nužudyti milijonus šios rūšies dėl kailio auginamų gyvūnų.

Pranešama, kad futbolo asociacija vedė derybas su vyriausybe dėl to, ar rungtynėms būtų netaikomos išimtys, nes tai yra „elito sportas“. Tačiau tuo mat metu ir buvo ieškoma dėl rungtynių organizavimų kompromisų, vienas iš jųgalimybė organizuoti ir perkelti žaidimą į Albaniją.

Albanijos futbolo asociacija Kuri yra pagrindinė už futbolą atsakinga organizacija Albanijoje, įsikūrusi Tiranoje. Asociacija organizuoja Albanijos čempionatą – Albanijos Superlygą, taip pat Albanijos vyrų futbolo rinktinę ir Albanijos U-21 futbolo rinktinę. Asociacija praneša, kad yra pasirengusi suteikti neutralią vietą, o žaidimo perplanavimas kitai datai nėra išeitis. Tą patį sako ir lažybų bendrovės, kurioms varžybų perplanavimas nebūtų naudingas, kaip ir jomis besinaudojantiems jų vartotojams visame pasaulyje.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos