Nors v akar atrodė, kad Ispanijos čempionės "%c00004" atakuojančio saugo Miguelio Angelio Angulo (%p00190) perėjimas į Anglijos čempioną Londono "%c00041" klubą tėra tik laiko klausimas, šiandien netikėtai buvo pranešta, kad transferas atšaukiamas.

Prieš kelias dienas pats žaidėjas žurnalistams patvirtino, kad jis atmetė Londono "Chelsea" pasiūlymą ir pasirinko "Arsenal", tačiau vakar vakare vykusios derybos tarp žaidėjo ir "Arsenal" vadovybės nutrūko. Neoficialiai teigiama, kad žaidėjas su Anglijos čempionais nesutarė dėl atlyginimo.

Bulvariniai dienraščiai netruko paskelbti, kad 27-erių ispanas nesugebėjo praeiti medicininės patikros, tačiau "Valencia" prezidentas Jaime Orti šias kalbas kategoriškai atmetė: "Šis transferas neįvyko tikrai ne dėl jo fizinės būklės. Geriau visi palaukime kol jis sugrįš į Valensiją ir sužinosime, dėl ko jis atsisakė pereiti į Londono klubą".

Orti taip pat pridūrė tikįs, kad klubui pavyks pratęsti sutartį su atakuojančiu saugu, kuris gali žaisti ir puolėjo pozicijoje: "Mes visada norėjome pasilikti Miguelį Angelį ir tikimės, kad dabar mums pavyks sutarti dėl kontrakto pratęsimo".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos