Anksti kiekybinį pranašumą įgijęs "Man City" sutriuškino "Wolves"

Pirmadienį Anglijos "Premier" lygoje finišavo 22-asis pirmenybių turas.

"Manchester City" namuose priėmė "Wolves" komandą. Gana anksti "vilkų" žaidėjui parodyta raudona kortelė nesukėlė jokios intrigos šioje akistatoje – "miestiečiai" triumfavo rezultatu 3:0.

Gabrielis Jesusas po Leroy'aus Sane perdavimo šeimininkus į priekį išvedė 10-ąją minutę. Po devynių minučių "Man City" situacija tapo dar geresnė – už grubią pražangą prieš Bernardo Silvą raudona kortelė buvo parodyta Willy Bony.

39-ąją minutę tas pats G. Jesusas nuo 11 metrų žymos padidino pranašumą. Trečiąjį įvartį įsimušė patys varžovai – nelaimėliu tapo Conoras Coady.

"Man City" su 53 taškais lieka antroje vietoje. "Liverpool" vis dar turi 4 taškų pranašumą.

"Wolves" komandai tai buvo devintasis pralaimėjimas šiame sezone. Jie rikiuojasi 11-oje vietoje.

"Man City" 3 - 0 "Wolves"
10' [1 - 0] G. Jesus
39' [2 - 0] G. Jesus (11 m. baudinys)
78' [3 - 0] C. Coady (į savus vartus)
19' W. Bony ("Wolves") pašalintas iš aikštės