Anksti raudoną kortelę gavę „raudonieji velniai“ krito prieš Šveicarijos čempionus © REUTERS nuotr.

„Manchester United“ Čempionų lygos sezoną pradėjo pralaimėjimu Šveicarijoje, kur nusileido „Young Boys“ komanda.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis Jesse Lingardo padaryta klaida nulėmė, jog „raudoniesiems velniams“ nepavyks nei vieno taško išsivežti iš Šveicarijos.

Rungtynes prasidėjo Cristiano Ronaldo įvarčiu, kurį jis pelnė 13-ąją minutę po Bruno Fernandeso perdavimo. Tačiau rungtynes sujaukė Aarono Wan Bissakos raudona kortelė, kurią gynėjas prieš save išvydo 35-ąją minutę.

Po to Ole Gunnaras Solskjaeras į kovą metė Diogo Dalotą, po pertraukos Raphaeli Varane'ą ir pasirinko labiau gynybinę taktiką.

66-ąją minutę įvartį pagaliau įmušė „Young Boys“ ekipa, pasižymėjo Nicolas Ngamaleu. O vėliau atrodė, kad rungtynių baigtis eina link lygiųjų. Tačiau paskutinę rungtynių minutę grubiai suklydo J. Lingardas, kuris atidavė perdavimą svetimos komandos žaidėjui, Jordanui Siebatcheu, kuris nuginklavo Davidą De Gea ir išplėšė pergalę Šveicarijos čempionams.

Kitose rungtynėse „Sevilla“ 1:1 sužaidė su Salzburgo „Red Bull“ ekipa. Ten buvo paskirti net 4 11 m baudiniai, iš kurių buvo tik du realizuoti, o antrojo kėlinio pradžioje iš aikštės buvo išvarytas „Sevilla“ puolėjas Youssefas En-Nesyri, kas pakeitė rungtynių eigą.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
  • Mu 7
    ++

Chelsea gave raudona ir penalty gola sugebejo atsilaikyt ir istempt lygias pries Liverpuli, MU praleido 2 pries Young Boys. Chelsea vadovai mate, kad Lampardas nepatempia tai pakeite ji treneriu, kuris per pusmeti CL laimejo, MU vadovam Solksjaeris geras, kuris eile metu nieko nelaimi ir dar EL finala prasiko. Kol jis treniruos tol nebus stabilumo.

Ole Ole Ole!! Red devils 😈

• 0
  • ManUTD!

Vaikinai, dar 5-erios rugntynės grupėje liko (15taškų) ir jūs jau šnekat, kad United Europos lygoj. Gal kalbėkit po kelių turų, kad jau EPL čempionai? Vienos rungtynės, sezono starte išeis į naudą treneriam ir komandai, kad tokių situacijų gali būt ir reikia jas praktikuotis ir taktiškai pasiruošti. Nieko blogo čia nematau, gal tik tai, kad Lingard’as silpnas psichologiškai, kad nekristu vėl į duobę.

• 0
  • Aha

Martialis??? Lingardas? Bruno out, kai labiausiai jo reikejo? Matau, bus karsta sioje grupeje 😀

• 0
  • Barabosas

Wan bissakos raudona buvo svarbiausias dalykas šiame žaidime, nes matosi, kad jo reikšmė aikštėje yra didesnė nei manyta. Ne viena komanda 10tyje sugeba iseiti į atakas, o MU pusės neperėjo. Kada MU fanai pripažins, kad jų komanda ir komentarai apie komandos geruma yra nerealistiški ir grindžiami Sir Ferguson laikais.

• 0
  • Latras

Titulų užkariautojas ir vėl liks ant šliapos???