Ankstyvą įvartį praleidę „Sevilla“ futbolininkai šventė pergalę Ispanijoje © ZUMAPRESS.com nuotr.

Sekmadienį vykusiame „La Liga“ susitikime „Sevilla“ namuose rezultatu 2:1 palaužė „Almeria“ vienuolikę.

„Almeria“ rungtynių pradžioje pavaišino savo oponentus „šaltu dušu“. Jau 2 minutę svečius į priekį išvedė Sergio Akieme.

Visgi „Sevilla“ sugebėjo išlyginti rezultatą tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio sekundėms. 45+2 minutę 11 metrų baudinį realizavo Lucas Ocamposas.

Pergalingas mačo įvartis krito 73 minutę. Svečių vartininką nuginklavo „Sevilla“ ekipos saugas Erikas Lamela.

Po šių rungtynių „Sevilla“ rikiuojasi tryliktoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Almeria“ tenkinasi devyniolikta vieta.