Ankstyvą įvartį praleidusi Kroatija sutriuškino kanadiečius © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame pasaulio futbolo čempionato F grupės susitikime Kroatija rezultatu 4:1 sutriuškino Kanados futbolininkus.

Kanada rungtynes pradėjo puikiai ir jau 2 minutę išsiveržė į priekį. Po Tajono Buchanono aukšto perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Alphonso Daviesas.

Tačiau, kroatai dar pirmame kėlinyje sugebėjo pelnyti du įvarčius. 36 minutę rezultatą išlygino Andrejus Kramaričius, o 44 minutę įvartį „į rūbinę“ smeigė Marko Livaja.

Antroje rungtynių pusėje Kroatijos futbolininkai pridėjo dar du tikslius smūgius. 70 minutę įvarčio autoriumi tapo dublį į savo sąskaitą įsirašęs Andrejus Kramaričius, 90+4 minutę paskutinį „vinį į varžovų karstą sukalė“ Lovro Majeris.

Šių rungtynių rezultatas lemia, kad Kanada nebeturi šansų patekti į pasaulio čempionato aštuntfinalį. Tuo tarpu, kroatai norint garantuoti sau kelialapį į kitą etapą trečiame grupių etapo mače turi nepralaimėti belgams.