A.Novikovo debiutas Lenkijoje - kartus

Beveik po dviejų mėnesių žiemos pertraukos Lenkijoje į stadionus vėl sugrįžo futbolas. Prieš pertrauką čempionato viršūnėje įsitaisęs Balstogės “Jagiellonia” klubas sausį savo sudėtį sustiprino vienu Lietuvos rinktinės lyderiu Arvydu Novikovu.

Deja, debiutas saugui nebuvo sėkmingas. 74-ąją minutę ant Gdansko stadiono vejos, kurią 2012 m. išbandė Europos čempionato dalyviai, lietuvis žengė komandai atsiliekant 0-2. Vilniečiui kartu su vaikystės draugu Fiodoru Černychu, rungtyniavusiu nuo pat rungtynių pradžios, išgelbėti komandos nepavyko.

Beveik 16 tūkstančių žiūrovų Gdanske stebėjo savo garbinamos “Lechia” triumfą, o pagrindiniu herojumi tapo visus tris įvarčius šeimininkams pelnęs, jau penktąjį sezoną Lenkijoje žaidžiantis portugalas Flavio Paixao.

Po šios pergalės “Lechia” perėmė “Ekstraklasa” lyderių marškinėlius lenkdami “Jagiellonia” trimis taškais. Penktadienį Balstogės komanda namuose priims, lentelės dugne skęstančius Lenčnos “Gornik”, kurių garbę prieš atvykdamas į “Jagiellonia gynė Lietuvos rinktinės kapitonas, ketvirtas pagal rezultatyvumą šio čempionato žaidėjas - Fiodoras Černychas.