Ant prarajos ribos buvusią „Inter“ ekipą į kitą Italijos taurės etapą išvedė A. Sanchezas © JumpStory nuotr.

Trečiadienį vakare Italijoje įvyko du „Coppa Italia“ susitikimai.

Viename iš jų „Inter“ jau buvo ant prarajos ribos iškristi iš šio turnyro, tačiau lemiamu metu Italijos čempionai pelnė įvarčius ir per pratęsimą namuose įveikė „Empoli“ ekipą 3:2.

Prie dviejų įvarčių mače prisidėjęs Alexis Sanchezas pirmą įvartį įmušė jau 14-ąją minutę ir išvedė komandą į priekį. Tačiau antrajame kėlinyje dviem įvarčiais atsakė „Empoli“ ekipa ir svečiai jau pirmavo 2:1.

90+1-ąją minutę rezultatą išlygino Andrea Ranocchia ir išplėšė rungtynėse pratęsimą.

Pratęsimo metu pergalę Italijos čempionams padovanojo Stefano Sensi. Rezultatyvų perdavimą italui atliko A. Sanchezas, o S. Sensi jau be problemų, puikiu smūgiu, nuginklavo varžovų vartininką.

Kitame šios dienos Italijos taurės mače „Sassuolo“ 1:0 įveikė „Cagliari“ komandą.