Antony meldžia „Betis“ vadovų atlikti svarbų ėjimą © ZUMAPRESS.com nuotr.

Puikiai „Betis ekipoje pritapęs puolėjas Antony jau žvalgosi į tolimą ateitį.

„Fichajes“ ir „tealTalk“ praneša, kad 25–erių brazilas vasarą nenorėtų grįžti į Angliją.

Anot žiniasklaidos, iš „Man Utd“ ekipos pasiskolintas žaidėjas meldžia „Betis“ vadovų, kad šie pamėgintų susitarti dėl galimybės toliau likti „La Liga“ pirmenybėse.

Šiame Ispanijos čempionate futbolininkas per 5 mačus yra pelnęs 2 įvarčius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...