Antrajame kėlinyje dominavęs "Man City" palaužė "Arsenal" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje tęsėsi 17-ojo turo kovos, kuriame buvo sužaistos dar trejos rungtynės.

"Etihad" stadione ginklus tarpusavyje surėmė dvi kamuolį kontroliuoti mėgstančios komandos - "Manchester City" prieš Londono "Arsenal". Arsene'o Wengero auklėtiniai pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau "miestiečiai" antrajame kėlinyje perlaužė rungtynes ir šventė pergalę rezultatu 2-1.

Abi komandos pasiskirstė sau po kėlinį - pirmajame dominavo ir geriau atrodė "Arsenal", o antrajame kur kas solidesni buvo "miestiečiai".

Rungtynėse krito greitas įvartis. 5-ąją minutę greitai kamuolį nuo savo baudos aikštelės įžaidę "Arsenal" futbolininkai surengė žaibišką ataką ir po puikaus Alexio Sanchezo perdavimo į baudos aikštelę įkirtęs Theo Walcottas nuginklavo Claudio Bravo.

"Man City" bandė atsitiesti ir puikią progą padaryti išlyginti rezultatą turėjo Raheemas Sterlingas, tačiau anglas nesugebėjo tiksliai nukreipti kamuolio galva. Per likusį pirmojo kėlinio progą "kanonieriai" dominavo pagal sukurtas progas, o ypač aktyvus buvo A. Sanchezas.

Vis dėlto P. Guardiola rūbinėje sugebėjo sutvarkyti žaidimą ir duoti konkrečius nurodymus savo žaidėjams - "miestiečiai" nuo pat antrojo kėlinio pradžios buvo kur kas agresyvesni.

Jau 47-ąją minutę krito išlyginamasis įvartis, kai po klastingo Davido Silvos perdavimo spurtavęs Leroy'us Sane nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą. Vokiečiui tai buvo pirmasis įvartis "Man City" gretose.

Greitą išlyginamąjį įvartį pasiekė šeimininkai nesustojo atakuoti ir toliau dominavo su kamuoliu. Progų turėjo ir Kevinas De Bruyne, ir R. Sterlingas.

71-ąją minutę Mančesterio vienuolikė galiausiai pasiekė ir pergalingą įvartį. R. Sterlingas savo krašte suklaidino Nacho Monrealį bei Laurentą Koscielny ir tiksliu smūgiu privertė dar kartą kamuolį iš savo vartų traukti Petrą Čechą, kuris antrajame kėlinyje ne sykį gelbėjo "kanonierius".

Per likusį laiką "Arsenal" futbolininkai sukurti kažko labai pavojingo nesugebėjo ir pergalę rezultatu 2-1 šventė P. Guardiolos treniruojama komanda.

"Arsenal" ekipai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės,o po jos Šiaurės Londono ekipa nukrito į ketvirtąją vietą. "Man City" su 36 taškais bent laikinam pakilo į antrąją poziciją.

Dar kitose rungtynėse Londono "Tottenham" po ataklios kovos palaužė "Burnley", o "Southampton" įrodė pranašumą prieš "Bournemouth".

"Man City" 2 - 1 "Arsenal"
5' [0 - 1] T. Walcott
47' [1 - 1] L. Sane
71' [2 - 1] R. Sterling

"Tottenham" 2 - 1 "Burnley"
21' [0 - 1] A. Barnes
27' [1 - 1] D. Alli
71' [2 - 1] D. Rose

"Bournemouth" 1 - 3 "Southampton"
6' [1 - 0] N. Ake
14' [1 - 1] R. Bertrand
48' [1 - 2] J. Rodriguez
85' [1 - 3] J. Rodriguez