Antrajame kėlinyje subyrėjusi „Leicester“ ekipa patyrė gėdingą pralaimėjimą © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą sužaistos dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos 35-ojo turo rungtynės.

Itin skaudų pralaimėjimą išvykoje patyrė „Leicester“ ekipa, kuri net 1:4 nusileido dėl išlikimo lygoje kovojantiems „Bournemouth“ futbolininkams.

Pirmoji mačo dalis „lapėms“ nieko blogo nežadėjo, o 23-ąją minutę Jamie Vardy išvedė savo komandą į priekį.

Svečiai dominavo visą pirmąjį kėlinį, tačiau padidinti savo persvaros nesugebėjo.

Antrajame kėlinyje „Leicester“ ėmė grubiai klysti – 65-ąją minutę Kasperas Schmeichelis nesėkmingai atliko smūgį nuo vartų, o kamuolį perėmę „Bournemouth“ futbolininkai uždirbo 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Junioras Stanislasas.

Po mažiau nei dviejų minučių „Bournemouth“ pelnė antrąjį savo įvartį, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Dominicas Solanke. Maža to, po praleisto įvarčio pasikarsčiavo „Leicester“ gynėjas Caglaras Soyuncu, kuriam buvo parodyta raudona kortelė.

Po praleisto antrojo įvarčio „Leicester“ visiškai subyrėjo, o 83-ąją minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė Jonny Evansas.

Tašką šiose rungtynėse po dar vienos grubios varžovų klaidos padėjo dublį pelnęs D. Solanke.

Svečiams viskas galėjo baigtis dar blogiau – pačioje susitikimo pabaigoje nuostabios progos neišnaudojo Samas Surridge'as.

Šis Lesterio ekipos pralaimėjimas reiškia, kad jau rytoj ši komanda gali nukristi į penktąją vietą, jei savo rungtynes prieš „Southampton“ laimės „Manchester United“.

„Bournemouth“ ekipai ši pergalė leidžia ir toliau svajoti apie išlikimą „Premier“ lygoje.