Antroji iš eilės "Hearts" nesėkmė Škotijoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį Škotijos "Premier" lygoje įvyko keturi 11-ojo turo susitikimai. "Celtic" namuose įveikė "Motherwell", "Hibernian" netikėtai nusileido "St. Mirren", "Kilmarnock" namuose nugalėjo "Hearts", o "Gretna" triuškinančiai pralaimėjo "Inverness CT".

Mače tarp "Celtic" ir "Motherwell" buvęs pastarosios ekipos narys Scottas McDonaldas nepasigailėjo savo ankstesnės komandos ir pelnęs "hat-tricką" tapo mačo herojumi. Pirmą kartą pasižymėjęs 41 minutę, vėliau nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš gynėjų ir pridėjo dar du ivarčius 59 bei 88 minutėmis.

Vos dešimtoje vietoje buvęs "St. Mirren" sugebėjo iš rungtynių Edinburge su "Hibernian" išsivežti tris taškus. Po grubios "Hibernian" kapitono Robo Joneso ir vartininko Yveso Ma-Kalambay‘aus klaidos vienintelį įvartį pelnė Billy Mehmetas, 13 minutę pasiuntęs kamuolį į tuščius vartus.

Niekaip šį sezoną savo žaidimo neatrandantis lygos naujokas "Gretna" ir šįkart gėdingai pralaimėjo. Jau po 2 minutę realizuoto vienuolikos metrų baudinio, "Inverness CT" nepaleido iniciatyvos ir daugiau nei įtikinamai nugalėjo absoliučius šio sezono autsaiderius.

Tuo tarpu "Hearts" ir vėl pelnytai pralaimėjo svečiuose. Po 45 minutę parodytos raudonos kortelės Christianui Nade "Kilmarnock" pasinaudojo kiekybine persvara ir sutriuškino varžovus.

Šiose rungytynėse lietuviai vėl neblizgėjo ir tik vienintelis Marius Žaliūkas sugebėjo "pasižymėti" geltona kortele. Po keitimo pasirodęs Ričardas Beniušis nieko ypatingo prie priešininkų vartų nesukūrė. Kiti rungtynėms registruoti lietuviai - Eduardas Kurskis, Saulius Mikoliūnas ir Andrius Velička - aikštėje nepasirodė.

Šeštadienio 11 turo rezultatai

"Celtic" 3 – 0 "Motherwell"
42` [1 – 0] Scott McDonald
59` [2 – 0] Scott McDonald
88` [3 – 0] Scott McDonald (11m.)

"Gretna" 0 – 4 "Inverness CT"
2` [0 – 1] Dennis Wyness (11m.)
31` [0 – 2] Don Cowie
73` [0 – 3] Barry Wilson
75` [0 – 4] Roy McBain

"Hibernian" 0 – 1 "St Mirren"
13` [0 - 1] Billy Mehmet

65` Dean Shiels ("Hibernian") pašalintas iš aikštės

"Kilmarnock" 3 – 1 "Hearts"
55` [1 – 0] Gary Wales
72` [2 – 0] Colin Nish (11m.)
77` [3 – 0] Willie Gibson
90` [3 – 1] Ibrahim Tall

45` Christian Nade ("Hearts") pašalintas iš aikštės