Antrojo rato starte – favoričių pergalės

Rugsėjo 10 ir 11 dienomis sužaistas LMFA Pirmos lygos 8 turas, žymintis antrosios sezono pusės pradžią.

Pirmenybių lyderė MFA „Žalgiris“ B-MRU rezultatu 6:3 įveikė FK „Šešupę“. Erikos Šupelytės hetrikas, Ugnės Lazdauskaitės dublis ir Gytės Ulenskaitės įvartis per pirmąją rungtynių valandą aikštės šeimininkėms suteikė solidžią persvarą. Dvikovos pabaigoje Dovilė Dockaitė atliko hetriką į lygos lyderių vartus.

Triuškinančią pergalę pelnė „SC-Ukmergė“ merginos, net 10:1 pranokusios jonavietes. Rezultatyvų sezoną pratęsė 7 įvarčius įmušusi Meida Proscevičiūtė. Po vieną įvartį įmušė sesės Toropovaitės – Gabija, Livija ir Ligita. FK „Jonavos“ gretose garbės įvartį nuo 11 metrų atžymos pelnė Gintarė Raznauskaitė.

Trečioje vietoje įsitvirtinęs FK „Vilnius“ 6:0 nugalėjo „Kauno Žalgirio“ FA. Dublius pelnė Loreta Rogačiova ir Skaistė Petrauskaitė, po vieną įvartį – Agnieška Kazarina ir gimtadienį šventusi Alina Špakovskaja.

Didesne intriga pasižymėjo tauragiškių ir panevėžiečių akistata. Laura Kubiliūtė dukart lygino rezultatą, po panevėžiečių Marijos Stankevičiūtės ir Manfredos Bartusevičiūtės įvarčių. Lemiamu tapo Marijos Stankevičiūtės įvartis 65 minutę, galop viešnioms suteikęs pergalę 3:2.