Antrosios Čempionų lygos ketvirtfinalių dienos apžvalga © Eurofootball.lt
Šiandien likusiuose dviejuose ketvirtfinalio mačuose susitiks Madrido "Real" " ir "Monaco", bei "Chelsea" ir "Arsenal".


"%c00042" - "%c00041"
Rungtynių pradžia: 21:40 Lietuvos laiku
(Tiesioginė transliacija per TangoTV, vaizdo įrašas 23:05 per TV3)

Londono derbyje susikaus du geriausi šio miesto klubai. Abu jie šiemet jau kovoja ne pirmą kartą. Pirmiausia dėl to, kad "Premier" lygoje pirmaujantį "Arsenalą" vejasi antroje vietoje žengiantis "Chelsea". Taip pat komandos buvo susitikę ir FA taurėje. Visus tris kartus triumfavo "Arsenalas" tokiu pačiu rezultatu - 2-1. "Chelsea" nelaimėjo 16-oje paskutinių derbių, žaistų tarp šių komandų. Tiesa po Romano Abramovičiaus "revoliucijos", kuri leido "Chelsea" įsigyti daug žvaigždžių, šie derbiai darosi vis įdomesni, ir kada nors fortūna turi pasisukti į kitą pusę.

Artėjant šiam susitikimui, spaudoje buvo paskleisti gandai, neva tai paskutinis trenerio Claudio Ranieri sezonas šiame klube, ir pats klubas neskubėjo to paneigti. Yra manoma, kad tai galėjo sukelti nemalonią atmosferą komandoje, bet Ranieri padėkojo žaidėjams už palaikymą: "Žaidėjai yra mano kraujas, mano jėga. Jų palaikymas yra kaip didelis vitaminas." Buvo netgi gandas, jog Ranieri pakeis dabartinis jo priešininkas Arsene'as Wengeras. Bet "Arsenal" klubo direktorius suskubo kategoriškai atmesti šiuos spėliojimus.

Paskutinis "Chelsea" pralaimėjimas buvo vasario 21-ąją, prieš ta patį "Arsenalą". Tuo tarpu pastarasis klubas yra tiesiog nesustabdomas - 10 pergalių iš eilės ir jau 29 mačų iš eilės be pralaimėjimo. Viena to priežasčių yra fantastiškas Thierry Henry žaidimas. Prancūzijos rinktinės puolėjas šiuo metu tituluojamas vienu geriausių ar net geriausiu pasaulio žaidėju, ir "Chelsea"
gynėjams reikės smarkiai paplušėti, norint jį sustabdyti.

Claudio Ranieri turi pasirinkti kas gins komandos vartus. Pagrindinis vartininkas
Cudicinis (%p01972) vis dar traumuotas, taigi jį turės pakeisti %p01973, žaidęs šį šeštadienį, arba Sullivanas (%p01974). Traumą išsigydęs Damienas Duffas (%p01990) žais ir bus tikras pavojus krašte.

"Arsenalui" negalės padėti traumuoti Wiltordas (%p01621) ir Parlouras (%p01629), bet po ilgos pertraukos Čempionų lygos "išvykos" rungtynėse žais Bergkampas (%p01426), nes jam nereikės skristi lėktuvu.


"%c00003" - "%c00036"
Rungtynių pradžia: 21:40 Lietuvos laiku

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Realas" priima "Monaco". Šis susitikimas turėtų būti gražus akiai, nes abi komandos žaidžia atakuojantį futbolą.

Paskutiniu metu lygoje ir "Real", ir "Monaco" šiek tiek prarado formą ir ima klupti. Prancūzijos klubą šalies čempionate pasivijo "Lyon", o Ispanijos sostinės ekipa išbarstė taškų pranašumą ir dabar lenkia "Valencia" tik vienu tašku.

Įdomus dalykas yra tas, kad Fernandas Morientesas (%p00930) gryžta į Madridą, kuriame praleido šešis metus, ir buvo pamėgtas fanų. Dabar puolėjas paskolintas "Monaco", bet puikus žaidimas šiose rungtynėse gali būti paskatinimu ispanams jį susigrąžinti.

Buvęs Morienteso komandos draugas Ronaldo (%p00205) dėl traumos nežaidė jau kurį laiką. Jo trūkumas yra viena iš "Realo" formos kritimo priežasčių. Tikimasi, kad jis jau atsigauna, ir šiandien gali sedėti ant atsarginių suolelio. Madrido ekipai negalės padėti ir gynėjas Roberto Carlosas, nes jis suspenduotas.

Į "Monaco" sudėtį pagaliau vėl grįš kapitonas Giuly (%p00469), o ar žais Squillacis (%p00466) ir Bernardis (%p00475) paaiškės tik prieš pat rungtynes.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...