Pasiba igusiose Europos futbolo čempionato C grupės varžybose Danijos rinktinė gana netikėtai sužaidė lygiosiomis su viena čempionato favoričių Italijos ekipa.

Italija - Danija 0 - 0

Aktyviau varžybas pradėjo danai ir jau pirmosiomis minutėmis sukūrė neblogą ataką, bet puolėjas nepataikė į nepatogiai atšokusį kamuolį. 13-ąją minutę jau italai grąsino varžovų vartams. Po Totti tolimo baudos smūgio nuo įvarčio danus gelbėjo jų vartininkas Sorensenas. Labai įdomi buvo kėlinio pabaiga. Povojingos italų atakos metu Del Piero smūgiuotą kamuolį Danijos vartininkas atmušė atgal į aištę. Netrukus sekė Totti smūgis, bet ir vėl fantastiškai smūgį atlaikė Sorensenas. Atsilaikiusi prieš Italijos šturmą Danija surengė žaibišką kontraataką, bet šį kartą nuo Jorgenseno šūvio italus gelbėjo jų vartų saugas Buffonas.

Antrajame kėlinyje komandos taip pat turėjo neblogų progų, bet nei viena rinktinė nesugebėjo įmušti. 53 minutę Tottis kairiajame krašte surado Zambrottą, bet šiam nepavyko smūgis ir kamuolys skriejo pro šalį. Po keturių minučių Vieris smūgiavo galva, bet Sorensenas vėl sužaidė puikiai. 76 minutę Tomassono bandymą atmušė Buffonas, kamuolys atšoko Rommedahlui, bet jam iš krašto nepavyko pergudrauti vartininko. Taigi varžybos baigėsi lygiosiomis ir rinktinės pasidalino po tašką.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos