Antru bandymu FA „Šiauliai“ nugalėjo „Panevėžį-Sportidus“ © futsal.lt nuotr.

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaistos likusios dvi 11-ojo turo rungtynės. Vienose iš jų FA „Šiauliai“ pasiekė revanšą ir šįkart 4:3 nugalėjo „Panevėžys-Sportidus“ komandą. Tuo metu Jonavos „Vikingai“ antrą kartą šiame sezone dvejų įvarčių skirtumu įveikė ŠSPC „Radviliškį“ – galutinis rezultatas – 4:2.

Pirmieji į aikštę žengė FA „Šiauliai“ ir „Panevėžys-Sportidus“. Koronaviruso situacija sudėliojo viską taip, kad šios dvi komandos pirmojo rato tarpusavio rungtynes žaidė trečiadienį ir tada rungtynės pasibaigė lygiosiomis 8:8. Atrodo, kad komandos atsižvelgė į tas rungtynes ir antrojo rato rungtynėse įvarčių buvo dvigubai mažiau.

Per pirmą kėlinį apskritai buvo įmuštas vos vienas įvartis ir jį 12 minutę pelnė „Šiaulių“ narys Aivaras Bagočius, pasižymėjęs smūgiu kulnu.

Jau tik antrajame kėlinyje komandos skyrė kiek mažiau dėmesio gynybai. Žinoma, tai lėmė ir Panevėžio ekipos noras įmušti įvartį. 24 minutę rezultatą išlygino Simonas Juška, kuris įpusėjus antrajam kėliniui išvedė savo komandą į priekį, įmušdamas dar kartą.

Tokia įvykių seka paskatino „Šiaulius“ taip pat daugiau dėmesio sutelkti į puolimą. 35 minutę Dominykas Kubilinskas sugebėjo kamuolį į vartus įsukti beveik iš nulinio kampo, o po minutės „Šiaulius“ į priekį išvedė Ernesto Pilypo smūgis.

Praėjus dar minutei Tomas Salamanavičius rezultatą išlygino, bet jau kitos atakos metus D.Kubilinskas pasiuntė kamuolį varžovų vartininkui tarp kojų ir „Šiauliai“ vėl buvo priekyje.

Šįkart Saulės miesto komanda tą persvarą išlaikė ir atsilaikė prieš „Panevėžys-Sportidus“ taktiką, žaidžiant su 5 aikštės žaidėjais. Tai buvo penktoji FA „Šiaulių“ pergalė šiame sezone, po kurios ji lieka penktoje vietoje.

Tuo metu kitose rungtynėse Jonavos „Vikingai“ antrą kartą šiame sezone nugalėjo ŠSPC „Radviliškį“. Pirmą kartą „Vikingai“ tai buvo padarę rezultatu 2:0, o šįkart „Radviliškis“ mušė, bet „Vikingai“ įmušė du kartus daugiau – 4:2.

Jonavos komandai pavyko gerai pradėti rungtynes. 5 minutę pirmasis įvartį smūgiu iš toli pelnė Benas Spietinis. Įpusėjus kėliniui Vladimiras Derendiajevas pelnė net du įvarčius ir „Vikingai“ įgavo trijų įvarčių persvarą.

Visgi jos iki pertraukos lygoje pirmaujanti Jonavos komanda neišlaikė. 14 minutę rezultatą sušvelnino Kristupas Petravičius, kurio smūgiuoto kamuolio nesugavo „Vikingų“ vartininkas.

Tas pats K.Petravičius po greitos kontratakos 26 minutę sumažino „Vikingų“ persvarą tik iki vieno įvarčio, bet sužaidus pusę kėlinio „hat-tricku“ džiaugtis galėjo V.Derendiajevas.

Sugrąžinęs savo komandai dvejų įvarčių persvarą, jis leido „Vikingams“ kiek ramiau jaustis aikštėje, ilgiau kontroliuoti kamuolį ir tą persvarą išsaugoti iki pat rungtynių pabaigos.

FA „Šiauliai“ 4 : 3 „Panevėžys-Sportidus“

12‘ [1 : 0] Aivaras Bagočius

24‘ [1 : 1] Simonas Juška

31‘ [1 : 2] Simonas Juška

35‘ [2 : 2] Dominykas Kubilinskas

36‘ [3 : 2] Ernestas Pilypas

37‘ [3 : 3] Tomas Salamanavičius

37‘ [4 : 3] Dominykas Kubilinskas