Apie čempiono titulą svajojantis T. Labukas lieka "Trakuose"

Po pertraukos į „Trakus“ praėjusiais metais sugrįžęs Tadas Labukas ir kitame sezone vilkės riterių marškinėlius. Tai paaiškėjo po to, kai futbolininkas savo apsisprendimą įtvirtino parašais.

T.Labukas buvo vienas pirmųjų į A lygą iškopusių „Trakų“ žaidėjų. Puolėjas komandos branduolį sudarė su tą patį mėnesį prie komandos prisijungusių Pauliaus Grybausko, Vytauto Lukšos, Dariaus Miceikos ir Lino Klimavičiaus.

Dar 2014 metais komandos draugai T.Labuką išrinko „Metų siela“. 2015-aisiais futbolininkas išvyko į Lenkiją, o pernai grįžo į gimtąją šalį ir vėl apsivilko „Trakų“ marškinėlius.

„Pirmas dalykas, kuris mus tenkino Tado veiksmuose – tai begalinis atsidavimas ir pastangos. Aišku, iš puolėjo norime daugiau įvarčių ir tikimės, kad didžiulę patirtį sukaupęs futbolininkas sugebės skriausti varžovus“, – sprendimą komentavo „Trakų“ sporto direktorius Virmantas Lemežis.

Pats futbolininkas turėjo dar vieną galimybę tapti legionieriumi, tačiau pasirinko jau pažįstamą sau aplinką.

„Pasilikti „Trakuose“, visų pirma, mane motyvavo galimybė pirmą kartą laimėti Lietuvos čempiono vardą. Taip pat vilioja žaidimas UEFA taurės turnyre, supertaurės rungtynėse. Reikės sunkiai dirbti, sukurti puikią komandos atmosferą ir jei sugebėsime tą padaryti – turime didelius šansus pasiekti geriausių rezultatų“, – apie būsimą sezoną kalbėjo T.Labukas.

Pasiruošimą naujajam sezonui „Trakai“ pradės po penkių dienų.

fkt.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos