Apie Ramsdale'ą šnekėti nenorėjęs Arteta pasidžiaugė dėl Havertzo pasirodymo © PA nuotr.

Šeštadienį „Premier“ lygos rungtynėse su „Brentford“ ekipa „Arsenal“ gretose šansą gavo du žaidėjai, kuriems šį sezoną sunkiau sekasi įsilieti į pagrindinę sudėtį: Aaronas Ramsdale'as ir Kai'us Havertzas.

A. Ramsdale'as mačo metu padarė kelias grubias klaidas, tačiau galiausiai išlaikė „sausus vartus“. Tuo tarpu nuo suolo kilęs K. Havertzas įmušė lemiamą įvartį po kurio „kanonieriai“ pakilo į pirmą vietą „Premier“ lygoje. 

Po mačo „Arsenal“ treneris Mikelis Arteta turėjo labai įdomią reakciją, kuomet buvo paklaustas apie Aarono Ramsdale'o pasirodymą. Jis iškart temą nukreipė į visos komandos pasirodymą. 

„Esu patenkintas kaip visa komanda pasirodė, „sausais vartais“, esu patenkintas visais.“

Net ir paklaustas apie vartinininko nervingumą ispanas kalbėjo tik apie komandos pasirodymą. Tiesa, jis pakomentavo situaciją, kuomet komandos draugai apsupo Anglijos vartininką po iškovotų 3 taškų.

„Aš kaip treneris džiaugiuosi matydamas tokį rezultatą. Tu matai kaip žaidėjai rūpinasi vienu kitu, skatina vienas kitą, rodo meilę, geriau ir būti negali“, – kalbėjo M. Arteta. 

„Arsenal“ strategas galiausiai pakomentavo sėkmingą Havertzo pasirodymą: „Nežinau nei vieno, kuris nebūtų laimingas už jį. Jis to labai nusipelno. Jis yra neįtikėtinas futbolo žaidėjas. Jis yra tinkamas žaidėjas mums, kuris mums laimėjo rungtynes.“

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB