Ar Leonelis Messi vasarą paliks Barseloną? © AFP nuotr.

Pas ibaigus praėjusiam sezonui futbolo pasaulį sudrebino žinia, jog bene geriausias visų laikų pasaulio futbolininkas Leonelis Messi panoro palikti „Barcelona“ klubą. Išties argentiniečio ketinimai buvo tikrai rimti, o persikelti į Angliją jam sutrukdė tik milžiniška išpirkos suma kurios sumažinti katalonai nesutiko.

Kitą vasarą bus laisvas

L. Messi išpirka – 700 milijonų eurų. Natūralu, kad tokios sumos skirti vienam žaidėjui negali jokia komanda pasaulyje. Tuo pasinaudoję „Barcos“ vadovai sugebėjo išlaikyti savo lyderį.

Visgi, kitą vasarą situacija bus visai kitokia. Nors viena pajėgiausių Ispanijos komandų aktyviai bandė ir bando pratęsti kontraktą su puolėju, pastarojo aplinka parašų dėti neketina.

Kitų metų vasarą L. Messi bus visiškai laisvas ir pasirašyti sutartį su bet kuriuo klubu galės kaip laisvasis agentas. Tai dar labiau didina galimybes, kad išvysime futbolininką nebe Barselonoje.

Suvienys jėgas su Pepu Guardiola?

Šių metų vasarą L. Messi norėjo keltis į Angliją ir žaisti „Manchester City“ klube. Pastarąjį treniruoja Pepas Guardiola, su kurio era Barselonoje ir yra siejamas didysis L. Messi iškilimas.

L. Messi – jau tikras veteranas, todėl realu, kad darbas su P. Guardiola futbolininkui padėtų atgaivinti karjerą. Apie tai, kad savo komandoje ir vėl mielai matytų argentinietį ne kartą kalbėjo ir pats specialistas iš Katalonijos.

Tiesa, iš „City“ vadovų girdisi keli galimi scenarijai. Prieš keletą dienų buvo pasirodžiusi informacija, kad Anglijos komanda atsisako planų įsigyti L. Messi kadangi žaidėjas yra senas ir labai brangus. Visgi, netrukus žurnalistai pranešė ir kitą versiją – Mančesterio komanda sieks ilgalaikio kontrakto, o paskutinius metus L. Messi turėtų žaisti dukterinėje „City“ komandoje Jungtinių Amerijos Valstijų MLS lygoje. Taigi, atspėti kokie yra tikrieji „City“ planai taip pat sudėtinga kaip tiksliai žinoti už ką statyti kazino internete.

Kita opcija – Paryžius

Dar viena komanda kuri sieks L. Messi parašo kitą vasarą – daugkartinė Prancūzijos čempionė „Paris Saint Germain“. Paryžiečiai turi piniginių resursų, be to šiame karjeros etape lengvesnis nacionalinis čempionatas L. Messi taip pat gali pasirodyti patraukli opcija.

Dar viena labai rimta priežastis, kodėl L. Messi gali pasirinkti Paryžių – čia žaidžia jo bičiulis Neymaras. Futbolininkai ketverius metus kartu žaidė Barselonoje ir labai norėtų vėl rungtyniauti drauge. Prieš kiek daugiau nei metus Neymaras buvo arti sugrįžimo į „Barca“, tačiau dabar tai atrodo sunkiai tikėtina. Tuo tarpu L. Messi persikėlimas į paryžiečių gretas – realus.

Kaip bus – pamatysime jau kitąmet, tačiau reikia pabrėžti, kad apart paminėtų klubų mažai kas galėtų net pasvajoti apie L. Messi dėl santykinai ribotų finansinių resursų.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos