A.Robbeno įvatis mačo pabaigoje lėmė "Bayern" pergalę prieš "Mainz" (VIDEO)

Penktadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse prasidėjo 17-asis turas, kuriame sužaistos vienerios rungtynės.

Paskutines šių metų rungtynes sužaidė Miuncheno "Bayern" ir "Mainz" futbolininkai. Pastarieji savo žiūrovų akivaizdoje patampė nervus bavarams, tačiau rungtynių pabaigoje Josepo Guardiolos auklėtiniai iškovojo pergalę rezultatu 1-2.

Per 90 minučių buvo pelnyti du įvarčiai ir abu krito pirmajame kėlinyje. Pirmieji į priekį įsiveržė "Mainz" žaidėjai, kai varžovų klaida pasinaudojęs Pablo De Blasis atliko rezultatyvų perdavimą Elkinui Soto, kuris įvartį pelnė per Manuelio Neuerio tarpkojį.

Vis dėlto, jau 24-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai puikų baudinį atliko Bastianas Schweinsteigeris. Per likusį laiką nei viena ekipa itin daug progų nesukūrė, tačiau 90-ąją minutę Arjenas Robbenas pelnė pergalingą įvartį.

Po eilinės pergalės "Bayern" į savo sąskaitą įsirašė tris taškus ir nuo artimiausių persekiotojų įgijo net 14 taškų persvarą.

"Mainz" 1 - 2 "Bayern"

21' [1 - 0] E.Soto

24' [1 - 1] B.Schweinsteiger

90' [1 - 2] A.Robben