Aršavino įvarčiai vedė "Arsenal" į pergalę Anglijoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar šešerios XXIX turo rungtynės.

Antrą pergalę iš eilės iškovojo Londono "Arsenal" ekipa, namie be didesnio vargo 4-0 sutriuškinusi "Blackburn".

Šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus vos kelias minutes, kai po Theo Walcotto perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą iš arti padedamas gynėjų pasiuntė ir pirmąjį įvartį vilkėdamas Londono klubo marškinėlius pelnė rusas Andrejus Aršavinas.

Kiek vėliau Samiras Nasri sudrebino vartų virpsto ir skersinio sandūrą, o persvarą 65 minutę puikiu individualiu reidu įtvirtino tas pats Aršavinas - saugas įsiveržė į baudos aikštelę kairiuoju kraštu, suklaidino gynėją Danny Simpsoną ir galingu smūgiu nepaliko vilčių Paului Robinsonui.

Ir tai dar nebuvo pabaiga - 88 minutę dar vieną Aršavino smūgį Robinsonas atrėmė, bet pirmasis prie kamuolio suskubęs Emmanuelis Eboue pelnė trečiąjį įvartį, o jau per teisėjo pridėtą laiką Eboue dar spėjo realizuoti 11 metrų baudinį, įtvirtindamas pergalę.

Dramatiškas lygiąsias išplėšė priešpaskutinėje vietoje žengianti "Middlesbrough" komanda, 1-1 sužaidusi su kiek aukščiau žengiančia "Portsmouth" ekipa.

Svečiai pirmavo po to, kai 31 rungtynių minutę po Glen Johnsono perdavimo pasižymėjo Peteris Crouchas.

Negana to, 77 minutę "Middlesbrough" situacija tapo kritiška, kai už antrą geltoną kortelę, užsidirbtą mėginant suvaidinti pražangą, iš aikštės buvo išvarytas Matthew Batesas.

Bet šeimininkai nepasidavė ir jau per teisėjo pridėtą laiką Marlonas Kingas iš arti atstatė pusiausvyrą. Alfonso Alvesas galėjo dar ir išplėšti pergalę "Middlesbrough" ekipai, bet to padaryti nesugebėjo.

Londono "Arsenal" 4 - 0 "Blackburn"
2' [1 - 0] Andrei Arshavin
65' [2 - 0] Andrei Arshavin
88' [3 - 0] Emmanuel Eboue
90' [4 - 0] Emmanuel Eboue (iš 11 metrų baudinio)

"Bolton" 1 - 3 Londono "Fulham"
42' [0 - 1] Andy Johnson
45' [1 - 1] Kevin Davies
56' [1 - 2] Simon Davies
90' [1 - 3] Diomansy Kamara

Liverpulio "Everton" 3 - 1 "Stoke"
18' [1 - 0] Jo
24' [2 - 0] Joleon Lescott
52' [2 - 1] Ryan Shawcross
90' [3 - 1] Marouane Fellaini
"Hull" 1 - 1 "Newcastle"
9' [1 - 0] Geovanni
38' [1 - 1] Steven Taylor

"Middlesbrough" 1 - 1 "Portsmouth"
30' [0 - 1] Peter Crouch
90' [1 - 1] Marlon King

77' iš aikštės pašalintas Matthew Bates ("Middlesbrough")

"Sunderland" 1 - 2 "Wigan"
12' [0 - 1] Ben Watson
41' [1 - 1] Grant Leadbitter
45' [1 - 2] Charles N'Zogbia