"Arsenal" atsitiesė po praleisto įvarčio ir įveikė "Barcelona" (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės.

Londono "Arsenal" per penkias minutes dvikovos pabaigoje įmušė du įvarčius ir išplėšė pergalę prieš vieną turnyro favoritų "Barcelona" klubą rezultatu 2-1.

Atrodė, jog katalonai žengs didelį žingsnį kito etapo link, kai pirmajame kėlinyje po puikaus perdavimo iššokęs vienas prieš vartininką pasižymėjo Davidas Villa.

Svečiai turėjo progų ir padidinti pranašumą, tačiau jų neišnaudojo ir brangiai sumokėjo - likus žaisti 12 minučių iš aštraus kampo netikėtai pusiausvyrą atstatė Robinas van Persie, o dar po kelių akimirkų greita ataka baigėsi tiksliu Andrejaus Aršavino smūgiu.

Tuo metu Romoje Donetsko "Shakhtar" ekipa per 12 minučių įmušė tris įvarčius ir padėjo tvirą pamatą prieš atsakomąją dvikovą 3-2 įveikdama "Roma" vienuolikę.

Simone Perotta smūgiu galva išvedė šeimininkus į priekį, bet jau netrukus po rikošeto Jadsonas išlygino santykį, o Douglasas Costa suktu smūgiu išvedė ukrainiečius į priekį.

Trečią įvartį dar prieš pertrauką įmušė Luizas Adriano, o "Roma" viltis atgaivino iš maždaug 17 metrų pasižymėjęs Jeremy Menezas.

Londono "Arsenal" 2 - 1 "Barcelona"
26' [0 - 1] D.Villa
78' [1 - 1] R.van Persie
83' [2 - 1] A.Arshavin

"Roma" 2 - 3 Donetsko "Shakhtar"
28' [1 - 0] S.Perrotta
29' [1 - 1] Jadson
36' [1 - 2] D.Costa
42' [1 - 2] L.Adriano
61' [2 - 3] J.Menez