„Arsenal“ dovanėlės nesulaukė: „Tottenham“ nesugebėjo atimti taškų iš „Manchester City“ © Reuters nuotr.

Iki „Premier“ lygos sezono pabaigos lyderiams „Manchester City“ ir „Arsenal“ liko po vienas rungtynes.

Antradienį „Tottenham“ nesugebėjo įteikti dovanėlės aršiausiems priešams. Jie 0:2 namuose nusileido „Manchester City“ ekipai.

„Tottenham“ rungtynės pradėjo ryškiai. Jie pasižymėjo kamuolio kontrole bei atkaklia kova. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčiu.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą persvėrė Erlingas Haalandas.

86-ąją minutę puikią progą nulemti „Premier“ lygos titulo lenktynes turėjo Heung-min Sonas. Visgi jo smūgį atrėmė po keitimo aikštėje pasirodęs vartininkas Stefano Ortega.

Per pridėtą laiką „Man City“ pergalę įtvirtino Haalandas.

Šis rezultatas taip pat reiškia, kad „Aston Villa“ pateko į 2024-25 m. Čempionų lygą.