"Arsenal" ekipą ant menčių paguldęs "Leicester" kyla į antrąją poziciją "Premier" lygoje

19 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje įvyko šeštosios 12-ojo turo rungtynės.

Nuostabią formą demonstruojanti "Leicester City" komanda namuose sudavė dar vieną smūgį Londono "Arsenal" komandai. Antrajame kėlinyje varžovus baudusios "lapės" šventė pergalę rezultatu 2:0.

Be pergalės ketverias rungtynes iš eilės lygoje žygiuojanti "Arsenal" komanda strigo nuo pat rungtynių pradžios. Tiesa, šeimininkams savo įvarčio teko palaukti iki pat antrojo kėlinio vidurio.

68-ąją minutę po puikios kombinacijos "Arsenal" baudos aikštelėje tiksliai kamuolį į vartus nukreipė Jamie Vardy.

Vos po septynių minučių tas pats J. Vardy atsilygino rezultatyviu perdavimu – baudos aikštelėje kamuolį priėmęs puolėjas pamatė atsidengusį Jamesą Maddisoną, o šis klastingu smūgiu pažeme padidino "lapių" pranašumą iki dviejų įvarčių.

Per likusį laiką "Arsenal" puolime neišspaudė nieko ir susitaikė su antru pralaimėjimu per paskutines ketverias rungtynes. Londoniečiai po nesėkmės nukrito į šeštąją poziciją.

Savo ruožtu "Leicester City" prieš rytoj įvyksiančią lyderių akistatą pakilo į antrąją vietą ir bent laikinam nuo "Liverpool" sumažino atsilikimą iki penkių taškų.

"Leicester" 2 - 0 "Arsenal"
68' [1 - 0] J. Vardy
75' [2 - 0] J. Maddison