"Arsenal" futbolininkai sutriuškino "Man City" ir iškovojo "Community Shield" trofėjų (FOTO, VIDEO)

Sekmadienį Anglijos sirgaliai sulaukė futbolo šventės. Londono "Wembley" stadione dėl "Community Shield" trofėjaus kovojo "Premier" lygos čempionas "Manchester City" klubas ir FA taurės nugalėtojai Londono "Arsenal" futbolininkai.

Intrigos šioje akistatoje žiūrovams nepavyko išvysti, o Arsene'o Wengero vadovaujama komanda be vargo rezultatu 3-0 sutriuškino "Man City" vienuolikę.

Dominuoti "kanonieriai' pradėjo jau nuo pat pirmos minutės, o pavojingiausias "miestiečių" aikštės pusėjo buvo Alexis Sanchezas, tačiau jam nepavyko pasižymėti.

21-ąją minutę Santi Cazorla puikiu šūviu iš toli nuginklavo vartininką Willy Caballero, o ispanui progą sukūrė Jackas Wilshere'as.

Pirmojo kėlinio pabaigoje "Arsenal" fubolininkai pelnė įvartį, kuris galutinai pribaigė Manuelio Pellegrini auklėtinius. Kelis varžovus suklaidinęs Yaya Sanogo atliko perdavimą Aaronui Ramsey, o šis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Kitos 45 minutės "Man City" futbolininkams sėkmingos taip pat nebuvo, o paskutinį įvartį dar 60-ąją minutę pelnė po keitimo į aikštę žengęs Olivieris Giroud.

"Arsenal" klubas "Community Shield" trofėjų laimi 13-ąjį kartą per visą istoriją. Paskutinį kartą "kanonieriai" šia taure džiaugėsi 2004 metais.

"Arsenal" 3 - 0 "Manchester City"

21' [1 - 0] S.Cazorla

42' [2 - 0] A.Ramsey

60' [3 - 0] O.Giroud

Startinės sudėtys:

"Manchester City": Caballero, Clichy, Boyata, Nastasic, Kolarov, Navas, Fernando, Toure, Nasri, Jovetic, Dzeko.

"Arsenal": Szczesny, Debuchy, Koscielny, Chambers, Gibbs, Arteta, Wilshere, Ramsey, Alexis, Cazorla, Sanogo.