"Arsenal" iškovojo pirmąjį sezono trofėjų (VIDEO)

Londono "Arsenal" futbolininkai šiandien Singapūro nacionaliniame stadione nugalėjo Liverpulio "Everton" bei triumfavo "Premier League Asia Trophy" turnyre.

Pusfinalyje "kanonieriai" rezultatu 4:0 buvo sutriuškinę iš Singapūro žaidėjų sudarytą komandą. Į pergalę Arsene'o Wengero auklėtinius tuomet atvedė Chuba Akpomo hat-trickas bei tikslus Jacko Wilshero smūgis.

"Irisai" savo ruožtu į finalą pateko vienuolikos metrų baudinių serijoje palaužę "Stoke City". "Puodžiai" šiandien rezultatu 2-0 nugalėjo mače dėl trečiosios vietos.

Finale "Arsenal" ekipa savo pranašumą ėmė rodyti nuo pat rungtynių pradžios ir po Theo Walcotto įvarčio išsiveržė į priekį jau 21-ąją minutę. Antrajame kėlinyje skirtumą padvigubino Santi Cazorla, o iškart po to dar vieną tikslų smūgį pridėjo Mesutas Ozilas.

76-ąją minutę liverpuliečių paguodos įvartį pelnė Rossas Barkley.

"Everton" 1 - 3 "Arsenal"
[0-1] 21' Theo Walcott
[0-2] 58' Santi Cazorla
[0-3] 62' Mesut Ozil
[1-3] 76' Ross Barkley

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7852165" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>