"Arsenal" iššvaistė dviejų įvarčių persvarą namuose, "Man Utd" grįžo į pergalių kelią

Sekmadienį 18 val. 30 min. vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiamos dar dvejos 10-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione dar vieną nuviliantį pasirodymą surengė Londono "Arsenal" futbolininkai. Galingai startavę "kanonieriai" neišlaikė dviejų įvarčių persvaros ir išsiskyrė lygiosiomis 2:2 su Londono "Crystal Palace".

"Arsenal" komandą į priekį šiose rungtynėse vedė vidurio gynėjų tandemas – 7-ąją minutę po kampinio pasižymėjo Sokratis, o dar po dviejų minučių kone identiškos situacijos metu tiksliai smūgiavo Davidas Luizas.

Po dviejų standartinių situacijų solidų pranašumą įgijusi "Arsenal" komanda jau pradėjo tikėti pergale, tačiau tolimesnė rungtynių eiga atnešė visai ką kitą.

32-ąją jminutę Luka Milivojevičius nuo 11 m. žymos sušvelnino atsilikimą, o rezultatą antrojo kėlinio pradžioje išlygino Jordanas Ayew.

"Kanonierius" pačioje rungtynių pabaigoje vėl į priekį buvo išvedęs Sokratis, tačiau Martinas Atkinsonas po VAR peržiūros skyrė pražangą prieš L. Milivojevičių ir "Arsenal" liko be trečiojo įvarčio.

Taškus praradęs "Arsenal" nuo "Chelsea" padidino atsilikimą iki keturių taškų.

Kitose rungtynėse į pergalių kelią grįžo "Manchester United" komanda, kuri net ir nerealizavusi dviejų 11 m. baudinių gana lengvai susitvarkė su "Norwich".

"Raudonieji velniai" po pirmojo kėlinio galėjo pirmauti triuškinančiu skirtumu, tačiau švieslentėje degė dar gana padarus rezultatas – 2:0.

"Man Utd" ekipą į priekį išvedė Scottas McTominay'us, o pranašumą 30-ąją minutę padidino Marcusas Rashfordas. Visgi dar prieš šį įvartį M. Rashfordas nerealizavo 11 m. baudinio, o kėlinio pabaigoje tą patį pakartojo Anthony Martialis – į jo smūgį nuo 11 m. žymos taip pat reagavo Timas Krulis.

Antrajame kėlinyje pasitaisyti pavyko ir A. Martialiui, kuris 73-ąją minutę įmušė trečiąjį įvartį į "Norwich" vartus. 88-ąją minutę šeimininkams paguodos įvartį pridėjo Onelis Hernandezas.

"Man Utd" po pergalės iš 13-os pozicijos šoktelėjo į 7-ąją vietą ir nuo "Arsenal" jau turi tik trijų taškų deficitą.

"Arsenal" 2 - 2 "Crystal Palace"
7' [1 - 0] Sokratis
9' [2 - 0] D. Luiz
32' [2 - 1] L. Milivojevič (11 m. baudinys)
52' [2 - 2] J. Ayew

"Norwich" 1 - 3 "Man Utd"
21' [0 - 1] S. McTominay
30' [0 - 2] M. Rashford
73' [0 - 3] A. Martial
88' [1 - 3] O. Hernandez
29' M. Rashford ("Man Utd") nerealizavo 11 m. baudinio
44' A. Martial ("Man Utd") nerealizavo 11 m. baudinio