„Arsenal“ išvykoje nepaliko šansų „Bournemouth“ vienuolikei © REUTERS nuotr.

„Arsenal“ ekipa ir toliau „Premier“ lygoje žygiuoja be klaidų. Šeštadienio vakarą vykusiame susitikime Mikelio Artetos auklėtiniai išvykoje neturėjo vargo ir rezultatu 3:0 įveikė „Bournemouth“ komandos futbolininkus.

„Kanonieriai“ rungtynes pradėjo puikiai. Jau 5 rungtynių minutę savo svečius į priekį išvedė Martinas Odegaardas.

12 minutę Odegaardas į savo sąskaitą įsirašė dublį. Norvegas smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą užbaigė puikią komandinę ataką ir rezultatas tapo 2:0.

„Arsenal“ pirmame kėlinyje savo oponentams neleido atlikti nei vieno smūgio, o antroje rungtynių pusėje pridėjo dar vieną įvartį. 54 minutę fantastišku smūgiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo Williamas Saliba.

Po šio susitikimo „Arsenal“ vietiniame čempionate turi tris pergales iš trijų galimų ir bent kol kas rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „vyšnios“ tenkinasi keturiolikta vieta.