"Arsenal" išvykoje palaužė "Brighton" ir pateko į FA taurės aštuntfinalį (VIDEO)

Anglijoje sekmadienį sužaistos dar trejos 4-ojo etapo FA taurės rungtynės.

Londono "Arsenal" išvykoje susigrūmė su "Brighton" futbolininkais. Arsene'o Wengero auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 2-3 nugalėjo varžovus ir pateko į aštuntfinalį.

Rungtynių pradžia itin sėkminga buvo "kanonieriams", kurie po Mesuto Ozilo ir Theo Walcotto įvarčių 24-ąją minutę turėjo įgiję dviejų įvarčių pranašumą.

Antrajame kėlinyje "Brighton" ekipai pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau jau 59-ąją minutę Thomasas Rosicky nubaudė varžovų vartininką. 75-ąją minutę šeimininkams pavyko pelnyti ir antrąjį įvartį, tačiau jis nieko nelėmė.

Kitose rungtynėse pergales iškovojo "West Ham" ir "Aston Villa" klubai, kurie taip pat žengė į kitą etapą.

"Brighton" 2 - 3 "Arsenal"

2' [0 - 1] T.Walcott

24' [0 - 2] M.Ozil

50' [1 - 2] C.O'Grady

59' [1 - 3] T.Rosicky

75' [2 - 3] S.Baldock

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7463668" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Aston Villa" 2 - 1 "Bournemouth"

51' [1 - 0] C.Gil

71' [2 - 0] A.Weimann

90' [2 - 1] C.Wilson

"Bristol City" 0 - 1 "West Ham"

81' [0 - 1] D.Sakho