"Arsenal" įveikė "Burnley" ir grįžo į pergalių kelią

14 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje įvyko antrosios 18-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione Londono "Arsenal" priėmė ties bedugnės riba esančius "Burnley" futbolininkus. "Kanonieriai" įmušė tris įvarčius ir pasiekė itin svarbią pergalę.

14-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas išvedė šeimininkus į priekį, kai jam perdavimą atliko Seadas Kolašinacas. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebekrito, todėl "kanonieriai" galiausiai laimėjo šią rungtynių atkarpą pirmą kartą šiame sezone.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo puikiai – jau po trijų žaidimo minučių P. Aubameyangas įsirašė antrąjį įvartį į savo sąskaitą.

63-ąją minutę "Burnley" sugebėjo pasiekti savo įvartį ir grąžinti intrigą, tačiau galutinį tašką pirmąją pridėto laiko minutę padėjo Alexas Iwobi.

"Arsenal" po pergalės išlieka penktoje pozicijoje. U. Emery auklėtiniai per pastarąsias dvi rungtynes buvo patyrę du pralaimėjimus.

"Arsenal" 3 - 1 "Burnley"
14' [1 - 0] P. Aubameyang
48' [2 - 0] P. Aubameyang
63' [2 - 1] A. Barnes
90+1' [3 - 1] A. Iwobi

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • forza juve

barsoi net dembele kazkoks musa bankes kaip is gausybes rago tai tokiam messiui isvis ten lengva ta statistika darytis, siandien vel kokiu 5-0 laimes 😀

• -2
  • ...

MU jau pirmauja, Rashfordas.

• 0

tai va as jum sakiau pries sezona pasistatyt saibas uz arsenala bei tottenhama kad cempionais taps, ir laukt sezono pabaigos.... cia praktiskai viskas aisku, nebent liverpoolis gali sutrukdyt siam ivykiui, pamatysim

• -1
  • eina sau

Alonso 😀

• +1

cia kofai kokio nesveikumo turejo but uz chelsea ir man.city pralaimejimus, o jajkas padejo 100 uz kombinacija abieju pralosima maziausiai 10 gabalu. bet speju nebuvo tokio zmogaus pasauli 😀