"Arsenal" klubo titulų badas tęsiasi - Anglijos lygos taurę iškovojo "Birmingham" ekipa (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį "Wembley" stadione įvykusiame Anglijos lygos taurės turnyro ("Carling Cup") finale "Birmingham" klubas rezultatu 1-2 įveikė Londono "Arsenal" ekipą, kuri nepasinaudojo galimybe nutraukti daugiau nei 5 metus trunkantį titulų badą.

'Mėlyniesiems' pergalę atnešė Obafemi Martinso įvartis 89 susitikimo minutę, kuomet baudos aikštelėje nesusikalbėjo 'kanonierių' vartininkas Wojciechas Szczesny ir gynėjas Laurentas Koscielny.

Birmingamo komanda pirmavo po Nikola Žigičiaus smūgio galva pirmojo kėlinio viduryje, tačiau 39 minutę pusiausvyrą technišku šūviu atstatė Robinas van Persie.

Arsene'o Wengero auklėtiniai antroje dvikovos dalyje turėjo iniciatyvą, tačiau visus jų bandymus persverti rezultatą atremdavo patikimai žaidęs vartininkas Benas Fosteris.

"Birmingham" klubas antrą kartą istorijoje iškovojo Anglijos lygos taurę. Pirmąkart 'mėlynieji' triumfavo 1963 metais.

Londono "Arsenal" 1 - 2 "Birmingham"
28' [0 - 1] N. Zigic
39' [1 - 1] R.v. Persie
89' [1 - 2] O. Martins