"Arsenal" klubui iki sėkmės pritrūko vieno įvarčio, "Atletico" po baudinių serijos žengė į ketvirtfinalį  (VIDEO, FOTO)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje žaidžiamos priešpaskutinės dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

"Monaco" namuose dar kartą susigrūmė su Londono "Arsenal". Arsene'o Wengero auklėtiniai laimėjo, tačiau iki patekimo į kitą etapą jiems pritrūko vieno įvarčio.

"Kanonieriai" jau nuo pat rungtynių pradžios rodė iniciatyvą ir spaudė šeimininkus. Ilgą pirmojo kėlinio laiką gerai sustyguota "Monaco" gynybai buvo nepramušama, tačiau 36-ąją minutę krito pirmasis įvartis.

Olivieris Giroud sulaukė puikų perdavimą iš komandos draugo ir pirmu smūgiu pataikė į vartininką, tačiau kamuolys nuo pastarojo atšoko tiesiai prancūzui prie kojų ir "Arsenal" įsiveržė į priekį.

Antrajame kėlinyje Londono vienuolikė ir toliau spaudė savo varžovus, bet greito antrojo įvarčio jiems pelnyti nepavyko. Vis dėlto 79-ąją minutę Aaronas Ramsey po sumaišties baudos aikštelėje nuginklavo "Monaco" vartus ir atgaivino "Arsenal" viltis žengti į ketvirtfinalį.

Per likusį laiką A.Wengero vadovaujama komanda dar turėjo keletą progų pasižymėti ir pelnyti lemiamą įvartį, tačiau suaidėjus teisėjo švilpukui buvo skelbiama "Arsenal" pergalė rezultatu 2-0, kuri neatvėrė durų į kitą Čempionų lygos etapą.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" namuose reabilitavosi prieš Lėverkuzeno "Bayer" ekipą. Diego Simeone kariauna po dramatiškos 11 metrų baudinių serijos žengė į ketvirtfinalį.

Pirmasis susitikimas Vokietijoje baigėsi "Bayer" pergale rezultatu 1-0, o "Rojiblancos" 27-ąją minutę Mario Suarezo pelnyto įvarčio dėka iškovojo pratęsimą.

Per likusias 93 minutes vyravo apylygis žaidimas ir abi komandos turėjo progų. Galiausiai komandos stojo mušti 11 metrų baudinio serijos, po kurios dramatiškai iš turnyro pasitraukė vokiečiai.

"Monaco" 0 - 2 "Arsenal"

(Pirmas mačas: 3-1, galutinis rezultatas: 3-3)

36' [0 - 1] O.Giroud

79' [0 - 2] A.Ramsey

"Atletico" 1 - 0 "Bayer"

(Pirmas mačas: 0-1, 11m. baudinių serija: 3-2)

27' [1 - 0] M.Suarez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7585691" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>