„Arsenal“ mėgins atsikratyti septynių žaidėjų © REUTERS nuotr.

Ateinančią vasarą „Arsenal“ stengsis įsigyti brangių naujokų.

Norėdami sukaupti pinigų, „kanonieriai“ ruošiasi atsisveikinti su septyniais žinomais žaidėjais.

Anot Anglijos žiniasklaidos, Londono klubas ketina „paleisti“ Oleksandrą Zinchenko, Kieraną Tierney, Thomasą Partey, Jorginho, Jakubą Kiwiorą, Neto ir Raheemą Sterlingą (leis sugrįžti į „Chelsea“).

Šiuo metu „Premier“ lygoje „Arsenal“ žengia antroje vietoje.

Nuo lyderės „Liverpool“ M. Artetos auklėtiniai atsilieka šešiais taškais.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...