„Arsenal“ nesėkmių ruožą nutraukė pergale prieš „Chelsea“ © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį savo nesėkmių ruožą Anglijos „Premier“ lygoje nutraukė Londono „Arsenal“ futbolininkai, kurie namuose užtikrintai, rezultatu 3:1, susitvarkė su „Chelsea“ ekipa.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 34-ąją minutę po Alxandre'o Lacazette'o realizuoto 11 metrų baudinio.

„Kanonierių“ pranašumą pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje padvigubino Granitas Xhaka.

56-ąją minutę atrodė, kad „Arsenal“ įkalė paskutinę vinį į „Chelsea“ karstą, kai kamuolį į vartus pasiuntė Bukayo Saka, tačiau „aristokratai“ kelti baltos vėliavos neketino.

85-ąją minutę svečių viltis atgaivino krūtine kamuolį į vartų tinklą pasiuntę Tammy Abrahamas.

91-ąją minutę „Chelsea“ turėjo puikų šansą sumažinti savo atsilikimą iki minimumo, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Jorginho.

Ši pergalė leido „Arsenal“ ekipai bent kol kas pakilti iki 14-osios turnyrinės lentelės vietos.