"Arsenal" pristatė naujo sezono aprangą (FOTO)

Ambicijų nestokojanti Londono "Arsenal" pristatė kito sezono aprangą, kuria pasidabinę "kanonieriai" sieks naujų trofėjų.

Bendrovė "Puma" pagrindinei reklaminei nuotraukai nusprendė pasitelkti tris Anglijos sostinės klubo futbolininkus - puolėjus Olivierį Girdoud ir Alexį Sanchezą bei saugą Mesutą Ozilą.

O 21 metų gynėjas Hectoras Bellerinas pirmasis pasidalino naujo dizaino marškinėlių nuotrauka savo "Twitter" paskyroje.

Tuo tarpu A.Sanchezas perėmė po Tomašo Rosicky išvykimo atsilaisvinusį 7-tąjį numerį ir tikisi, kad paseks Liamo Brady , Davido Rocastle ir Roberto Pireso pėdomis bei neš pergalės "Arsenal" ekipai.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...