"Arsenal" rekordas – toliau nepajudinamas: "Liverpool" patyrė pirmąją nesėkmę "Premier" lygoje

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo užfiksuota kol kas didžiausia šio sezono staigmena. 28-ajame ture žlugo "Liverpool" komandos viltys sezoną baigti taip ir nepralaimėjus.

Jurgeno Kloppo kariauną netikėtai ir dar triuškinančiu rezultatu 3:0 nubaudė priešpaskutinėje vietoje žygiavusi "Watford" ekipa. Ismailo Sarro šou antrajame kėlinyje nulėmė pirmąją "raudonųjų" nesėkmė šiame sezone.

Tai reiškia, kad Londono "Arsenal" klubo rekordas taip ir liks nepajudintas – "kanonieriai" vieninteliai Anglijos "Premier" lygoje 2003-04 m. sezone nepralaimėjo nė vienerių rungtynių.

"Liverpool" iki rungtynių su "Watford" Anglijos pirmenybėse buvo iškovojęs 18 pergalių iš eilės, o pralaimėjimo nebuvo patyręs nuo praėjusių metų sausio mėnesio. Iš viso be pralaimėjimo skonio "raudonieji"  nužygiavo 44 rungtynes.

"Liverpool" ekipos skriaudikas – I. Sarras – svečius pradėjo bausti antrojo kėlinio pradžioje. Pirmąjį savo įvartį senegalietis sužvejojo 54-ąją minutę, o pranašumą padidino 60-ąją minutę, kai jį pramiegojo kairysis "Liverpool" gynybos kraštas.

"Raudonieji" dar turėjo pakankamai laiko atsitiesti, tačiau jų visos viltis žlugo su Trento Alexanderio-Arnoldo klaida. Anglas neatidžiai atidavė perdavimą Alissono link, I. Sarras jį užvaldė ir atidavė perdavimą Troy'ui Deeney, kuris nukreipė kamuolį į be vartininko paliktus "Liverpool" vartus. Rezultatas tapo 3:0 ir Liverpulio ekipa jau nebeturėjo jokio atsakymo.

"Watford" po sensacingos pergalės iš 19-os pozicijos šoktelėjo į 17-ąją vietą.

"Watford" 3 - 0 "Liverpool"
54' [1 - 0] I. Sarr
60' [2 - 0] I. Sarr
72' [3 - 0] T. Deeney

Straipsnio įvertinimas: 13 4
  • Aš Audrius

Taip Livetpool zaide prastai, nesavi buvo sian, bet reik atiduodt kreditus ir Watfordui. Puikus matchas, puiki rezutatyvi atkarpa. Isvienos puses gaila jog nepavyko sausai Liverpool siame sezone, is kitos puses tai na reik pripazinti jog jie turbut dabartiniame zaidime yra tikrai TOP komanda, bet tu laiku Arsenalas atrode ispudingiau

• 43
  • Sidney Cosby

Kartais ledine zmona , irgi atsibosta, nera taip lengva psihologiskai nusiteikt , viskas gerai , sitas saltas dusas bus i nauda

haha :D (IP: c40a86fac)

ne, ne tai aš suprantu, Bobai, kai nėra tiek metų apčiuopiamų titulų, kai net ČL svajonė, o visokie Olympiakosai iškrapšto net iš Europos lygos, kai net pagal abėcėlę ne pirmi (prisijungus AFC Bournemouth) suteiki perdėtą reikšmę visokiems "titulams". Vienintelė viltis, kad EPL įves paguodos prizą už garbanočiausią komandą, nes taip tai liūdesys totalus.

Maziau knaisiokis po svetima darza, kiek jus pries tai PL nebuvot laimeje. Tylejo po lapais dabar tiek fanu ereliu priviso

• Malex

Koks zaidimas, toks ir rezultatas. Aisku gaila, bet dar yra rekordu kuriuos galima paimt 😀