"Arsenal" rungtynių pabaigoje sutriuškino "Stoke" (VIDEO)

Sekmadienį sužaistos priešpaskutinės Anglijos "Premier" lygos 32-ojo turo rungtynės.

Londono "Arsenal" namuose priėmė "Stoke City". Su rimtais sunkumais pirmoje rungtynių dalyje susidūrę "kanonieriai" jų pabaigoje perlaužė žaidimą ir pasiekė pergalę rezultatu 3-0.

Pirmasis rungtynių įvartis krito tik 75-ąją minutę. Neleistinai, nors ir abejotinai Mesutą Ozilą baudos aikštelėje sustabdė Bruno Martinsas-Indi. Prieš 11 metrų žymos stojo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas - afrikiečio koja nesudrebėjo ir šeimininkai įgijo pranašumą.

Po praleisto įvarčio "Stoke" visiškai užmigo, o "Arsenal" 86-ąją minutę įvirtino pergalę - po kampinio antrąjį įvartį į savo sąskaitą įsirašė P. Aubameyangas.

Tačiau ties tuo rungtynės nesibaigė: po trjų minučių į "puodžių" vartus buvo paskirtas dar vienas 11 metrų baudinys. Dublį turėjęs afrikietis "hat-tricko" nesiekė - antrąjį 11 metrų baudinį realizavo po traumos grįžęs Alexandre'as Lacazete'as.

"Arsenal" po pergalės prie penktoje vietoje esančio "Chelsea" priartėjo iki 5 taškų. "Stoke" su 27 taškais lieka priešpaskutinėje vietoje.

"Arsenal" 3 - 0 "Stoke"
75' [1 - 0] P. Aubameyang (11 m. baudinys)
86' [2 - 0] P. Aubameyang
89' [3 - 0] A. Lacazette (11 m. baudinys)