„Arsenal“ savo tvirtovėje nepaliko vilčių „Crystal Palace“ futbolininkams © REUTERS nuotr.

Sekmadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Arsenal“ futbolininkai skynė dar vieną pergalę. Mikelio Arteta'os auklėtiniai rezultatu 4:1 sutriuškino „Crystal Palace“ vienuolikę.

Pirmasis mačo įvartis krito 28 minutę. Po Bukayo Saka rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Gabrielis Martinelli.

„Kanonieriai“ padvigubino savo persvarą pirmo kėlinio pabaigoje. 43 minutę puikiu smūgiu oponentų vartininką nuginklavo Bukayo Saka.

55 minutę rezultatas jau tapo 3:0. Šį kartą po preciziško Leandro Trossardo perdavimo įvartį pelnė Granitas Xhaka.

„Ereliai“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą po 63 minutę pelnyto Jeffrey Schluppo įvarčio. Visgi „Arsenal“ sugebėjo atstatyti trijų įvarčių pranašumą, kai 74 minutę dublį į savo sąskaitą įsirašė Bukayo Saka.

„Arsenal“ ir toliau užtikrintai stovi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, 8 taškais lenkdami laipteliu žemiau esantį „Man City“ klubą. Tiesa, „City“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.