"Arsenal" - sensacingai eliminuotas iš FA taurės (VIDEO)

Sekmadienį FA taurėje sužaistos dar ketverios trečiojo etapo rungtynės.

Pirmą kartą per Arsene'o Wengero erą Londono "Arsenal" klubas neįveikė trečiojo atrankos etapo. "Championship" pirmenybėse žaidžianti "Notthingham" rezultatu 4-2 nugalėjo be lyderių žaidusius "kanonierius".

Erico Lichajaus dublio dėka "Nottinhgam" po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2-1, nors Peras Mertasackeris buvo išlyginęs rezultatą.

Antrajame kėlinyje pasipylė "Arsenal" klaidos gynyboje ir už tai buvo skirti du 11 metrų baudiniai, kurie sėkmingai buvo realizuoti. 79-ąją minutę Danny Welbeckas buvo sugrąžinęs šiokias tokias vilkits pakovoti dėl patekimo tolyn, tačiau savo žiūrovų akivaizdoje žaidusi "Nottingham" ekipa nesutriko.

Kitose rungtynėse kelialapį į kitą etapą gavo didžiausi "Arsenal" konkurentai "Tottenham". Harry Kane'o dublis ir dar vienas Jano Vertongheno įvartis nulėmė pergalę rezultatu 3-0 prieš "Wimbledon"

"West Ham" išvykoje neįveikė "Shrewsbury", todėl turės peržaisti savo rungtynes. Į kitą etapą taip pat prasibrovė "Newport"

"Nottingham" 4 - 2 "Arsenal"
20' [1 - 0] E. Lichaj
23' [1 - 1] P. Mertasacker
44' [2 - 1] E. Lichaj
64' [3 - 1] B. Brereton (11 m. baudinys)
79' [3 - 2] D. Welbeck
85' [4 - 2] K. Dowell (11 m. baudinys)
89' J. Worrall ("Nottingham") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10851339" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Tottenham" 3 - 0 "Wimbledon"
63' [1 - 0] H. Kane
65' [2 - 0] H. Kane
71' [3 - 0] J. Vertonghen

"Shrewsbury" 0 - 0 "West Ham"

"Newport" 2 - 1 "Leeds"