"Arsenal" sudėtis "Premier" lygai - be S. Cazorlos, tačiau su J. Wilshere'u

Londono "Arsenal" pirmajai "Premier" lygos sezono daliai užregistravo sudėtį, kurioje nėra traumuoto saugo Santi Cazorlos. Tiesa, sirgalius gali nudžiuginti bent tai, kad į ją įtrauktas Jackas Wilshere'as.

Pastarasis praėjusį sezoną nuomos pagrindais praleido "Bournemouth" gretose, o treneris Arsene'as Wengeras sakė, jog būtų leidęs jam išvykti ir šiemet, jeigu tik būtų sulaukęs tinkamo pasiūlymo.

Cazorlos "kanonierių" aistruoliams taip pat neteko matyti jau labai ilgai, nes paskutinį savo mačą jis sužaidė dar spalio mėnesį. Veteranas tuomet patyrę kojos traumą, kuri ne kartą atsinaujino, nors ir neturėjo būtų ilgalaikė.

Ispano sutartis baigs galioti jau po šio sezono, bet vis dar tikimasi, kad aikštėje jį bus galima išvysti bent jau žiemą.

"Arsenal" sudėtyje taip pat yra praėjusį sezoną "Middlesbrough" garbę gynęs Calumas Chambersas, kurį mėgino įsigyti "Leicester City", bei vietą komandoje seniai praradęs Mathieu Debuchy.

PIlna "Arsenal" sudėtis: Chuba Akpomas, Hectoras Bellerinas, Petras Čechas, Calumas Chambersas, Francisas Coquelinas, Mathieu Debuchy, Mohamedas Elneny, Olivier Giroud, Robas Holdingas, Deyanas Ilievas, Seadas Kolašinacas, Laurentas Koscielny, Alexandre'as Lacazette'as, Mattas Macey, Peras Mertesackeris, Nacho Monrealis, Shkodranas Mustafi, Davidas Ospina, Mesutas Ozilas, Aaronas Ramsey, Alexis Sanchezas, Theo Walcottas, Danny Welbeckas, Jackas Wilshere'as, Granitas Xhaka.

Ryškiausi jaunieji "kanonierių" talentai Alexas Iwobi bei Reissas Nelsonas įtraukti kaip U-21 komandos nariai. Jie Anglijos čempionate žaisti taip pat galės.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė