Londono „Arsenal“ nusitaikė į vieną ryškiausių Europos puolėjų.
Pasak „Independent“ žurnalisto Miguelio Delaney, „Arsenal“ pradėjo svarstyti PSG puolėjo Kvichos Kvaratskhelios įsigijimą.
„Kanonieriai“ puolėją norėtų įsigyti dar vasaros pradžioje.
Tiesa, „Sky Sports“ teigimu, pats Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas nesitiki gauti pasiūlymo iš „Arsenal“. Komunikacija tarp klubų dar nėra įsibėgėjusi.
K. Kvaratskhelia rytoj galime išvysti Dariaus ir Girėno stadione, kadangi Sakartvelas žais su Lietuvos rinktine.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą