"Arsenal" šventė dramatišką pergalę prieš "Burnley", "Chelsea" didina atotrūkį (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse sužaistos paskutinės trejos 22-ojo turo rungtynės.

14 valandą Lietuvos laiku į kovą stojo "Southampton" ir "Leicester City" futbolininkai. Anglijos čempionams nepavyko nutraukti nesėkmių serijos - rezultatu 0-3 nusileista "šventiesiems".

"Southampton" į priekį įsiveržė 26-ąją minutę - pasižymėjo Jamesas Wardas-Prowse'as. Ilgai laukti antrojo įvarčio neprireikė - 39-ąją minutę Jay'us Rodriguezas nuginklavo Kasperą Schmeichelį.

Galutinis taškas buvo padėtas pačioje rungtynių pabaigoje - 85-ąją minutę paskutinį vinį į "lapių" vartus kalė Dušanas Tadičius, pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos.

"Southampton" Anglijos pirmenybėse užima 11-ąją poziciją, o šalies čempionai yra vos 15-oje vietoje.

Kitose rungtynėse po dramatiškos kovos Londono "Arsenal" nukovė "Burnley". Arsene'o Wengero auklėtiniai sensacingai išplėšė pergalę per pridėtą teisėjo laiką rezultatu 2-1.

59-ąją minutę Shkodranas Mustafi išvedė šeimininkus į priekį, tačiau "kanonierių" situaciją sukomplikavo Granitas Xhaka, kuris 65-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę.

"Arsenal" ekipai pavyko išsaugoti pranašumą visą likusį pagrindinį laiką, tačiau 93-ąją minutę Andre Gray'us išlygino rezultatą nuo 11 metrų žymos.

Šiaurės Londono komandai nebeliko nieko kaip tik sukaupti paskutines jėgas ir bandyti atsitiesti po išlyginamojo įvarčio. 98-ąją minutę tikslas buvo įvykdytas - Alexis Sanchezas realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė itin svarbią pergalę.

Pergalę iškovojęs "Arsenal" klubas pakilo į antrąją poziciją, o nuo artimiausių persekiotojų įgijo taško pranašumą.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Londono "Chelsea" namuose priėmė "Hull City" futbolininkus. Antonio Conte auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 2-0 nugalėjo lygos autsaiderius.

Pergalę atnešė Diego Costos ir Gary Cahillo įvarčiai. Po pergalės "Chelsea" ir toliau lieka tvirtais lygos lyderiai - nuo artimiausių persekiotojų turi 8 taškų pranašumą.

"Southampton" 3 - 0 "Leicester"
26' [1 - 0] J. Ward-Prowse
39' [2 - 0] J. Rodriguez
85' [3 - 0] D. Tadič (11 m. baudinys)

"Arsenal" 2 - 1 "Burnley"
59' [1 - 0] S. Mustafi
90+3' [1 - 1] A. Gray (11 m. baudinys)
90+8' [2 - 1] A. Sanchez (11 m. baudinys)
65' G. Xhaka ("Arsenal") pašalintas iš aikštės

"Chelsea" 2 - 0 "Hull City"
45+7' [1 - 0] D. Costa
81' [2 - 0] G. Cahill