"Arsenal" tapo vienvaldžiu lyderiu, Mančesterio klubai naujuosius pradėjo pergalėmis (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynerios 20-ojo turo rungtynės.

Londono "Arsenal" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Newcastle United". Arsene'o Wengero auklėtiniai turėjo vargo, tačiau pasiekė pergalę ir tapo vienvaldžiu pirmenybių lyderiu.

"Kanonieriai" visą susitikimą neblizgėjo, tačiau Laurento Koscielny pelnytas įvartis 73-ąją minutę padėjo pasiekti pergalę ir tapti vienvaldžiu "Premier" lygos lyderiu.

Ilgai pirmoje vietoje buvusi "Leicester City" ekipa ir toliau stringa. Claudio Ranieri vadovaujama komanda namuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Bournemouth" ir nutolo nuo "Arsenal".

Po ilgos pertaukos galiausiai pergalę iškovojo "Manchester United" klubas, padėjęs bent kiek nuraminti gandus apie Louiso van Gaalo atleidimą.

Anthony Marialio ir Wayne'o Rooney įvarčiai atvedė "raudonuosius velnius" į pergalę. Po jos daugkartiniai šalies čempionai grįžo į penktąją poziciją.

Sunkią, tačiau taip pat pirmąją pergalę 2016 metais iškovojo "Manchester City". Manuelio Pellegrini auklėtiniai išvykoje 55-ąją minutę pirmieji praleido įvartį prieš "Watford", tačiau rungtynių pabaigoje po Yaya Toure ir Sergio Aguero tikslių smūgių šventę pergalę rezultatu 1-2.

Anglijos vicečempionai nuo antroje vietoje esančios "Leicester City" vienuolikės sumažino atsilikimą iki minimumo.

Kiti susitikimai baigėsi "Norwich", "Sunderland" ir "West Brom" klubų pergalėmis.

"Arsenal" 1 - 0 "Newcastle"
72' [1 - 0] L. Koscielny

"Leicester" 0 - 0 "Bournemouth"
57' S. Francis ("Bournemouth") pašalintas iš aikštės
59' R. Mahrez ("Leicester") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8199361" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Man Utd" 2 - 1 "Swansea"
47' [1 - 0] A. Martial
70' [1 - 1] G. Sigurdsson
77' [2 - 1] W. Rooney

"Norwich" 1 - 0 "Southampton"
76' [1 - 0] A. Tettey
73' A. Wanyama ("Southampton") pašalintas iš aikštės

"Sunderland" 3 - 1 "Aston Villa"
30' [1 - 0] P. van Aanholt
63' [1 - 1] C. Gil
72' [2 - 1] J. Defoe
90' [3 - 1] J. Defoe

"West Brom" 2 - 1 "Stoke City"
60 '[1 - 0] S. Sessegnon
81' [1 - 1] J. Walters
90' [2 - 1] J. Evans
83' G. Cameron ("Stoke") pašalintas iš aikštės

"Watford" 1 - 2 "Man City"
55' [1 - 0] A. Kalarov (į savus vartus)
82' [1 - 1] Y. Toure
84' [1 - 2] S. Aguero