"Arsenal" triumfavo Milane, "Atletico" susitvarkė su "Lokomotiv", o "Borussia" krito prieš "Red Bull" (VIDEO)

Europos lygos aštuntfinalio kovos jau prasidėjo, o pati įdomiausia tarp „AC Milan“ ir Londono „Arsenal“ pasibaigė kiek netikėtu rezultatu. Itin prastą formą pastaruoju metu rodžiusi „Arsenal“ ekipa Italijoje 2:0 (2:0) iškovojo užtikrintą pergalę.

Svečius į priekį Henrikhas Mkhitaryanas galėjo išvesti jau 8-ąją minutę, tačiau jo smūgis skriejo greta virpsto. Vis dėlto 15-ąją minutę Mesutas Ozilas sukūrė progą tam pačiam H. Mkhitaryanui, kuris šį kartą neklydo ir išvedė „Arsenal“ į priekį.

Iki kėlinio pabaigos „Arsenal“ turėjo daugiau progų negu aikštės šeimininkai, o jau per pridėtą teisėjo laiką M. Ozilas dar kartą sukūrė puikią progą komandos draugui, o šį kartą įvartį mušė Aaronas Ramsey.

Antroje rungtynių dalyje abi ekipos žaidė ramų futbolą ir nė vienai nepavyko sukurti pavojingų progų. Tai „Arsenal“ tenkino, o „Milan“ ekipa į Londoną turės vykti turėdama dviejų įvarčių deficitą.

Tuo metu Madrido „Atletico“ be didesnio vargo namuose 3:0 (1:0) susitvarkė su Kubanės „Lokomativ“.

Jau 22-ąją minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Saulis Niguezas, o jau 47-ąją minutę rezultatą padvigubino Diego Costa. Paskutinį smūgį sudavė Koke, kuris 90-ąją minutę įmušė trečią „Atletico“ įvartį.

„Atletico“ šiose rungtynėse kontroliavo kamuolį net 65% laiko ir atliko 12 smūgių, kai varžovai – 4.

Savo padėtį kiek susikomplikavo Dortmundo „Borussia“. Vokiečiai namuose 1:2 (0:2) turėjo pripažinti Salzburgo „Red Bull“ ekipos pranašumą.

49-ąją minutę į „Borussia“ vartus buvo paskirtas 11m baudinys, kurį tiksliai realizavo Vlonas Berisha. Iš Kosovo kilęs futbolininkas 56-ąją minutę į savo sąskaitą įsirašė dar vieną įvartį ir padidino svečių pranašumą iki 2.

Tiesa, 62-ąją minutę Andre Schurrle tiksliu smūgiu sušvelnino rezultatą, tačiau Dortmundo ekipa vis tiek pralaimėjo 1:2.

Pergalę taip pat sugebėjo iškovoti ir „Lyon“ ekipa, kuri Maskvoje 1:0 (0:0). palaužė Maskvos CSKA.

Abi ekipos žaidė ramų futbolą, tačiau 68-ąją minutę Marcelo tikslus smūgis padėjo prancūzams iškovoti pergalę ir išsivežti svarbų įvartį iš Rusijos.

Vėlesnėse vakaro rungtynėse taip pat netruko įnirtingų kovų.

„Lazio“ ekipa kiek netikėtai namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:0) su Kijevo „Dynamo“ futbolininkais.

Ukrainos ekipa 52-ąją minutę išsiveržė į priekį po tikslaus Viktoro Tsygankovo smūgio. Tačiau jau 54-ąją minutę Ciro Immobile rezultatą išlygino, o 62-ąją minutę po Felipe Andersono smūgio „Lazio“ jau pirmavo 2:1.

Vis dėlto toks rezultatas ilgai nesilaikė ir 79-ąją minutę jį išlygino Junioras Moraesas.

„Marseille“ ekipos vakaras buvo kur kas paprastesnis. Jie 3:1 (2:1) susitvarkė su „Athletico Bilbao“ futbolininkais.

Jau pirmąją minutę Lucas Ocamposas išvedė prancūzus į priekį, o 14-ąją minutę persvarą padvigubino Dimitri Payetas. Nors per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Aritzas Adurizas rezultatą sušvelnino, 58-ąją minutę L. Ocamposas pelnė savo antrąjį įvartį ir sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą.

Leipzigo „Red Bull“ ekipa taip pat iškovojo pergalę tačiau ne tokią užtikrintą. Vokiečiai 2:1 (0:0) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą.

56-ąją minutę Bruma išvedė savo ekipą į priekį, o 77-ąją minutę Timo Wernerio smūgis pavertė rezultatą į 2:0. Tiesa, dar 86-ąją minutę Domenico Criscito rezultatą sušvelnino ir kitą savaitę Rusijoje turės panaikinti tik vieno įvarčio deficitą.

Na, o vakarą uždarė užtikrinta „Sporting“ ekipos pergalė 2:0 (1:0) prieš „Plzen“.

Portugalijos ekipą per pridėtą teisėjo laiką pirmame kėlinyje į priekį išvedė Fredy Montero, o iškart po pertraukos 49-ąją minutę rezultatą padvigubino tas pats F. Montero.

Kitos visų porų rungtynės bus žaidžiamos kitos savaitės ketvirtadienį.

„Milan“ 0:2 „Arsenal“

15‘ [0-1] H. Mkhitaryanas
45+4‘ [0-2] A. Ramsey

„Atletico“ 3:0 „Lokomotiv“

22‘ [1-0] S. Niguezas
47‘ [2-0] D. Costa
90‘ [3-0] Koke

„Borussia“ 1:2 „Red Bull“