„Arsenal“ tvirtovėje – didžiausias visų laikų „Chelsea“ Londono derbio pralaimėjimas © AP nuotr.

„Arsenal“ ir „Chelsea“ priešpriešoje įrašytas naujas faktas.

„Chelsea“ 2024 metų balandžio 23 dieną patyrė visų laikų didžiausią pralaimėjimą šių komandų mačų istorijoje – „aristokratai“ 0:5 krito prieš „kanonierius“.

„Emirates“ stadione šeimininkavę „Arsenal“ futbolininkai pradėjo nuo 4-ąją minutę pelnyto Leandro Trossardo įvarčio. Per likusį pirmojo kėlinio laiką įvarčių nebuvo, bet abi ekipos buvo pavojingos. Kelis momentus prie „Chelsea“ vartų sugadino Kai Havertzas. Tiesa, jis vėliau atsitiesė.

52-ąją minutę Benas White'as padvigubino rezultatą. 57-ąją ir 65-ąją minutėmis pasižymėjo K. Havertzas, atpirkdamas savo kaltę iš pirmojo kėlinio.

70-ąją minutę B. White'as pasižymėjo dar kartą, pirmąsyk per savo karjerą pelnydamas „dublį“.

Iki šiol šio susitikimo istorijoje „Chelsea“ didžiausias pralaimėjimas buvo 1930 metais, kai „Arsenal“ 5:1 pranoko savo miesto varžovus. Apskritai didžiausias pralaimėjimas per visą laiką buvo „Arsenal“ ekipos, kuri 2014 metų kovo mėnesį 0:6 įžymiajame mače neatsilaikė prieš „mėlynuosius“.

Mikelio Artetos auklėtiniai toliau išlaiko tempą kovojant dėl čempionų titulo, jie lieka pirmoje „Premier“ lygos vietoje.

• xanat

Nu pagaliau ir vėl Arsenalas lošia kaip senais gerais laikais. Ir senais gerais laikais aš turiu omeny kovo mėn.

• 27
  • Marlboro

Kur sušutėlio blueblood komentaras? Kai pamazgų papilt ant kitų komandų tai greitas, ko dabar sėdi užraukęs vieną vietą? Tiek to vyriškumo ir teturi nupiepėlis.

• 20
  • 12353

Chelsea jau veda derybas su nauju, negirdetu treneriu Mose Jourinho

• 16
  • ramunasp

Chelseafan77 gal koki komentariuka kaip iprasta? Ar desi i krumus sikart?

• 9
  • Kei...

Sudaužė tikrai.Ivarciu santykį dar pasigerino o tai irgi gali turėt didele itaka skaiciuojant

• 8
  • ramunasp
    Teisejas

O kodel pvz Jacksonui neparode geltonos kai Tomiyasu nuskyne i ciurna? O White iskart parode. Tipo ne tokia pati situacija buvo??🙂

Ne tokia pati, ten teisejas ne iskarto uzfiksavo grubia prazanga, o po var perziuros geltonos negalima duoti,o raudonos ,kaip nusprende var,nebuvo verta. O White iskart gavo geltona uz prazanga. Ten Jacksonas buvo labai netoli raudonos...

• 0
  • Teisejas

• 2
  • Pauliau
    ChelseaFan77

Galiu saut komentariuka, nors labai daznai nesaunu, jeigu pastebejai. Si sezona nera ir del ko saudyt, nes mazai to pozityvo, rezultatai prasti, zinoma pries rungtynes tikejaus kad gal pavyks atimt tasku ir suzaist lygiom, ne kiek arse cia nuostabu zaidima demonstruoja, o ant kiek mes nepalosiam. Esme, kad vistiek mes tiek pat trofeju kelsim si sezona kiek ir arse, sudauzet gulinti ir tiek😁

Susikisk savo visa turima informacija apie futbola ir susikisk giliai i subine, nedapistas silpnaproti, nes tu apie ji zinai tik tiek kiek sugebi pagooglint, vargsas susinesiojas ackarike

• -4
  • ARSNL

Tragiškas Chelsea žaidimas, prasileido antrą įvartį tai atrodo visiškai pasidavė, jokios kovos ar ugnies. Tikėjausi pergalės, bet ne tokio sutriuškinimo. Desertas prieš miegą.

• 2
  • rimaldo

Nors ir nemėgstu Artetos, bet niekaip neina paneigti, kad šis klubas savo žaidimu nusipelno titulo labiau nei Liverpool ir ne mažiau nei Sitis

• 3
  • ramunasp

• 9
  • xanat

• 27
  • Emirates

Blemba, gaila tik kad biški aprimo gale runtynių, nes galėjo ir 8 sumušti. Jau tikėjausi šiaip kažkokio Arsenal pergalės rekordo 😀 Smagu už Arsenal! Laikom diržus įtemptus ir laukiam ManCity paslydimo. Bet šį vakar net biški ir gaila Chelsea, kurie milijardus išleidę atrodo visai pasimetė kur kas prie ko...

• 2
  • 55555

Siemet nuo pradziu trejetas i prieki pabeges

• 3
  • Nesigaudau

Zinant Pochettino, jo komentaras po rungtyniu "mes buvom geresni" neturetu nieko nustebinti